Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новото Ferrari P 4/5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новото Ferrari P 4/5

    Днес забелязах, че се е пръкнал нов модел на Ferrari. Разработката е на базата на Enzo, но не е ясно дали се задвижва стандартния 6-литров мотор с 660 к.с. или от тунингования за Мазерати МС12 мотор със 755 к.с. За съжаление изглежда, че ще бъде произведена само една бройка (не че бих могъл да си купя втрата ) за колекционера Джеймс Гликенхаус. Това, разбира се, не пречи да се понаслаждаваме на изящните му линии
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    #2
    Много е нервно ферарито ,само дето се чудя защо малкия джам които е на прозореца се затваря все едно с отверка-като жигулите :D :D :D бъзикам се, ферарито е много яко
    Fiat Bravo 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Това ми изглежда много по-добре от Енцо ( не че Енцо не ми харесва ). А джантите са с абсолютен дизайн :D
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        Лудо

        Колицата "къса и хвъля " много обра но не ви ли прилича малко на LOTUS мисля че имаха нещо подобно.Колега прав си джантите са 1 път
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          Разработено е от Pininfarina (които вече могат да слагат логото на Ferrari на своите разработки). Названието му е Pininfarina Ferrari 612 P 4/5. Базирано е на Enzo, моторът е 660 к.с., а ориентировъчната цена е около $ 3 000 000.
          FIAT Punto 1.7TD

          Коментар


            #6
            n_nikolow написа:
            Разработено е от Pininfarina (които вече могат да слагат логото на Ferrari на своите разработки). Названието му е Pininfarina Ferrari 612 P 4/5. Базирано е на Enzo, моторът е 660 к.с., а ориентировъчната цена е около $ 3 000 000.
            Оххх...чакай, че сърцето ми спря да бие за миг... Тъкмо си викам...утре ще ходя да си го взема и БАМ
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

              ЕЕЕЕЕЕЕ че кво му плащаш бе бате
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                С Джеймс сме приятелчета и го помолих да го купи от мое име за да не се шуми много, много около мен
                FIAT Punto 1.7TD

                Коментар


                  #9
                  Ще дадеш ли едно кръгче
                  Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                  Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X