Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътуване до Германия (LPG)

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз лично съм зареждал LPG поне 4-5 пъти на бензиностанция IQ (3380 Pöchlarn, Reichsstraße 14). Малко по-горе съм посочил още няколко.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #17
      Вчера сутринта по спешност тръгнах за България.Мернах бензиностанция с колонка за газ на самата австрийска магистрала.Беше на Agip,на отбивката за Ybbs. По-точно видях цената,изредена с другите цени-0,83е.Видях я късно,иначе щях да спра на разузнаване.
      Octavia RS
      Evo 10-служебната играчка.

      Коментар


        #18
        Колеги много полезна информацията споделяте. Аз имам въпрос относно пренощуването по пътя за Германия, ще ходим в Бохум, който се намира на 2100 км средно от България. Което означава много часове шофиране - ние сме 3-ма шофьори в колата, но все пак не е лошо като идея да се пренощува някъде посредата на пътя. Някой от вас има ли информация за нощувки мотели или каквото и да е по пътя до Германия става въпрос по средата на пътя. До колкото разбирам най-масовият варинат за пътуване е България - Сърбия - Унгария - Австрия - Германия, и се избягва Хърватска Словения, Босна .... При това положение средата на пътя се пада някъде в Унгария- Австрия.... след въвеждане на gps кординатите от 1-вия пост, тъй като и аз съм на газ се очерта следния маршрут: http://goo.gl/maps/gSiqX

        Коментар


          #19
          Аз не съм спирал за спане в мотел.Минавам разстоянието(1550км) на един път,комбинирайки зараждане на гориво(в моя случай газ)с кратка почивка. Зареждам през около 400км.
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар


            #20
            Red Storm написа:
            Вчера сутринта по спешност тръгнах за България.Мернах бензиностанция с колонка за газ на самата австрийска магистрала.Беше на Agip,на отбивката за Ybbs. По-точно видях цената,изредена с другите цени-0,83е.Видях я късно,иначе щях да спра на разузнаване.
            http://www.mylpg.eu/stations/austria/station/Eni-ServiceStation-E39051F1-C45D-541F-8DC4-826967A94423
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #21
              respected написа:
              Аз имам въпрос относно пренощуването по пътя за Германия, ще ходим в Бохум, който се намира на 2100 км средно от България. Което означава много часове шофиране - ние сме 3-ма шофьори в колата, но все пак не е лошо като идея да се пренощува някъде посредата на пътя. Някой от вас има ли информация за нощувки мотели или каквото и да е по пътя до Германия става въпрос по средата на пътя.
              Romantik PanzioTatabánya Felsogallai út 6http://www.romantikpanzio.hu/
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #22
                Нови цени на винетките в Австрия от 2015. За 10-дневна винетка вече ще се заплаща 8,70^, спрямо 8,50^ през 2014.
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар


                  #23
                  Бре,аз платих толкова на 06/12.Учудих се,че на винетката пишеше 2015.Купих я от паркинга след Караванкен тунела.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар

                  Working...
                  X