Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Литрите гориво и километрите НЕ могат да се редактират на СТАРИ зареждания (само на последното). Това ще бъде оправено, но е много неприятно - защото се счита, че зарежданията имат последователност и разхода което се показва при едно зареждане се базира спрямо миналото зареждане. Тоест ако редактираш колко километра си изминал при миналото зареждане - те трябва да се начислят на следващото зареждане. От програмна гледна точка е трудно да се направи, за това не съм бързал с тази функционалност.

    Коментар


      #47
      Хората, които искат импорт от SpritMonitor - нека ми пратят по едно CSV със зареждания, за да имам данни с които да тествам. Пишете на лично или през формата за контакти на сайта - ще ви дам мейл, където да пращате. Благодаря предварително.

      Коментар


        #48
        Тъй като виждам, че в темата никой не пише, повече няма да досаждам (стига някой да не се активизира) CSV импорта (от SpritMonitor.de) е направен, но много малко изтестван и може да има бъгове. Който иска да го пробва, ако има запазени зареждания в сайта, нека първо си направи ново МПС и там да опита да импортира данните си, преди да тества с това, към което е добавял. Моля да ми пишете при каквито и да е проблеми.http://grab.by/kqV4

        Коментар


          #49
          Работейки по големите промени, качвам някои от тях в текущия сайт. Например Facebook и Google логин и регистрация:Ако нямате акаунт, може бързо и лесно да си направите такъв, при който няма нужда да одобрявате акаунта си по email.Ако имате акаунт - излезте, след това отидете на Login екрана, дайте "Sign in with Facebook/Google" и като одобрите достъп, после си въведете текущия потребител и паролата в CarSpending. От тук нататък ще може да се логвате със съответната система.CarSpending никога няма да поства самоволно във вашия профил каквото и да било. Правата са само нужни само за вход и ако в последствие искате сами да споделяте мпс-то си или някое зареждане.

          Коментар


            #50
            Вече на страницата на колата си можете да видите списък с подобни МПС-та (пример с подобните коли на Fiat - Stilo - 2002 - LPG):Изчистих и доста други бъгове и дреболии. Благодаря ви на всички!

            Коментар


              #51
              Наскоро се поосвбодих и започнах усилена работа по направата на:1) API, така че да направим мобилни приложения2) Всички искани нови функционалности като "споделени МПС-та", "напомняния за застраховки и други периодични плащания", но най-вече...3) Пълен редизайн с мобилна версия!Оказа се, че работейки с дизайнерка, която не разбира идеята на сайта и не е негов потребител, ще е много трудно да се направи нещо уникално - само по описание на идеите ми и ужасните ми рисунки. Така че ще използвам темата да кажа, че търся дизайнер, с който или да станем партньори в това начинание, или да му бъде плащано за freelance работа по проекта. Трябва да се направи нов модерен и респонсив дизайн, който да помества текущите и още много функционалности. Дизайна ще се ползва и като шаблон за мобилните приложения после. Нека просто ми пише, имам с какво да го грабна (ако се кефи на подобни авто проекти).

              Коментар


                #52
                Мда, мобилна версия много липсва.Пиша в един тефтер, после кога съм прехвърлил, кога не в сайта...

                Коментар

                Working...
                X