Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Отдавна не съм писал и проекта беше малко на заден план, тъй като съм натоварен на работа, а имах и много изпити, но след 3 дни сесията ми свършва и ще работя по сайтчето с пълна сила.Малко промених графиката в профила на потребителя (диаграмата показва и изминат път), промених класацията на колите в търсенето, а в момента се работи по нов дизайн и много нови работи по сайтчето.Следващата стъпка за сега е нов размер за подписа и SpritMonitor импортер и каквото вие искате - репортвайте всякакви бъгове и проблеми и ще гледам да ги корегирам възможно най-скоро. Вече потребителите наброяват към 1400

    Коментар


      #32
      Много е готин! И аз съм си регистрирала количката)

      Коментар


        #33
        Добавени са още работи, като например "любими бензиностанции". Работи се по нов дизайн с мобилна версия.

        Коментар


          #34
          Супер, очаквам мобилната версия с нетърпение....

          Коментар


            #35
            Veseliq написа:
            Добавени са още работи, като например "любими бензиностанции". Работи се по нов дизайн с мобилна версия.
            Къде мога да въведа моите "любими бензиностанции"? Мога ли да видя "любими бензиностанции" на останалите потребители?
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #36
              Когато добавяш гориво и избереш бензиностанцията, можеш да й дадеш "Добави в любими". Следващия път ще има падащо меню с всички твои любими бензиностанции - като си избереш някоя от тях, директно ще ти я избира на картата, вместо да ровиш.ПС: Вчера добавих сортиране на колите в търсенето по разход на гориво.

              Коментар


                #37
                Вече графиката с изминатия път и разходите е по-подробна и с нови екстрички Има и оправени бъгове в нея. За тази иде реч:http://www.carspending.com/bg/profiles/CarSpending

                Коментар


                  #38
                  Може ли да добавите опция за добавяне на бензиностанция, като ръчно се изпише адреса (от касовата бележка)?П.П. Ако има такава (възможно е да не съм я видял/открил) опция, може ли да ми опишете как се работи с нея. Много по-лесно ще ми е отколкото да "ровя" из Google maps.
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    #39
                    За сега не може, но е замислено. Скоро ще има нов дизайн, с него се правят тия работи.Иначе сега съм направил да могат още от полетата на старите зареждания да се редактират.

                    Коментар


                      #40
                      Вече бензиностанциите могат да се избират чрез поле за търсене. Искрено се надявам това да помогне повече хора да избират бензиностанцията, в която са заредили и да добавят нови такива!

                      Коментар


                        #41
                        Съжалявам ако въпроса е зададен, но има ли възможност да следиш разходите на повече от един автомобил с един акаунт?напр. 3 бр.?А за редактиране на въведени данни ако си сбъркал или си ги въвел приблизително?
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #42
                          kiro_of_the_day написа:
                          Съжалявам ако въпроса е зададен, но има ли възможност да следиш разходите на повече от един автомобил с един акаунт?напр. 3 бр.?А за редактиране на въведени данни ако си сбъркал или си ги въвел приблизително?
                          1. Да2. Да

                          Коментар


                            #43
                            Immortal написа:
                            kiro_of_the_day написа:
                            Съжалявам ако въпроса е зададен, но има ли възможност да следиш разходите на повече от един автомобил с един акаунт?напр. 3 бр.?А за редактиране на въведени данни ако си сбъркал или си ги въвел приблизително?
                            1. Да2. Да
                            За литрите гориво и цената май не може да се редактира...
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #44
                              Всичко може.

                              Коментар


                                #45
                                Immortal написа:
                                Всичко може.
                                Верно е - разцъках го.
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X