Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

sedicivalvole 2.0 16v-на студено прекъсва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    sedicivalvole 2.0 16v-на студено прекъсва

    проблемът е следния-колата докато незагрее много трудно пали на бензин дори неработи някой цилиндър,като вдигне температурата се оправя не напълно но е по-добре колата има газ-съмняват ме инжекторите защото колата се дави от бензин.Ако някой има мнение да го сподели мерси
    Tipo sedicivalvole 16vt

    #2
    а валовете как са ?
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      Re: sedicivalvole 2.0 16v-на студено прекъсва

      mariioo написа:
      проблемът е следния-колата докато незагрее много трудно пали на бензин дори неработи някой цилиндър,като вдигне температурата се оправя не напълно но е по-добре колата има газ-съмняват ме инжекторите защото колата се дави от бензин.Ако някой има мнение да го сподели мерси
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        валовете не може да са защото на газ няма проблеми и си пали нормално !!!
        Tipo sedicivalvole 16vt

        Коментар


          #5
          бензинова помпа , инжекроти , дебит , налягане ......
          Power Under Pressure

          Коментар


            #6
            и аз това мисля но защо като загрее е по добре,мисля да сваля инжекторите
            Tipo sedicivalvole 16vt

            Коментар


              #7
              Погледни МПХ( моторчето за парзен ход) да не е останало в затворено положение! И моето беше така, студено няма палене, ако му даваш и газ съсвем се е удавила. Като дигнеше малко градусите и всичко беше ок.Ето темата в която продавах едно, да видиш за какво говоря. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=705702#705702
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                #8
                значи попринцип карам със откачено мпх заради газовата,но съм пробвал и със закачено да го паля сутрин и е същата работа запали ли държи само по високи обороти.A и мойто мпх е по различно от това което си продал.А може и да си прав стъпковия ми мотор,ако неработи нормално мотора може да работи на богата горивна смес и да се дави като е студен.Но зощо се оправя като загрее?
                Tipo sedicivalvole 16vt

                Коментар


                  #9
                  Почисти си дюзите и няма да си познаеш колата. Прекъсването на студено и последващо нормализиране на работата при този двигател е признак точно на запушени дюзи или на ниско налягане на горивото.

                  Коментар


                    #10
                    едно почистване на дюзите и работата се оправи-много голяма разлика
                    Tipo sedicivalvole 16vt

                    Коментар

                    Working...
                    X