Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми амортисьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми амортисьори

    Колеги препоръчайте ми хубави амортисьори за фиат пунто 99г. интересуват ме задни амортисьори, и ако сменя пружините може ли да го направя малко по-устойчив в завой ?Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    http://s2.bg.tanoth.com/?invite=skalata45

    #2
    каква устойчивост на толко малка кола очакваш, и да мениш пружини все тая, иначе задните за евтини 30-40лв бройката , вземи газови ако искаш да вози по твърдо и стабилно
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Добри засега впечатления от Монро Рефлекс.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        KAYABA!!! Газови или маслени - каквито са сметнали инженерите от фиат.
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          само каябаи после не те боли глава

          Коментар


            #6
            Монро 3 години гаранция
            Fiat Brava 1.8 16V GT

            Коментар


              #7
              Монро точно нема нужда... само името им е голямо.
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар


                #8
                С каяба съм на бравата от 3 години (задни). Газови са и колата е стабилна.Недостатък за мен е тръгването в големите снегове. Едно тропане е през първите 50-100 метра,след което се оправят.
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #9
                  Колега аз съм с едни евтини Оптималки, но не смея да ти ги препоръчам, понеже от многото мнения за тях май само аз съм уцелил читави бройки ))
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    Ре

                    Аз съм с Монро - 190лв за комплект задни. Газо-Маслени нова разработка. На неравен терен(дупки, бабуни и прочие...) минават на масло и омеква возията, а на дълго като е по-добър пътя втвърдяват и изобщо не накланя на завой. Имам ги от 2 месеца, но мисля, че Монро е малко прехвалена марка и ме е яд, че дадох 190лв като можех да мина по-тънко.

                    Коментар


                      #11
                      1. каква ти е колата ?2. за Монро Рефлекс ли говориш ?
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Boge или KYB ти препоръчвам аз,а вече за по-стабилна колегите казаха газови,но и вози по-твърдо с тях.
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          #13
                          С Монро Рефлекс съм и отзад и отпред. Задните са на 40 000 км и нямат грешка. Предните са на около 25 000 - 30 000 км и също са безгрешка.

                          Коментар


                            #14
                            Стабилен в завойте ? - регулируемо КОНИ амор.+ пружиниОбаче не вярвам това да е целта, най вероятно не е стабилна от скапани амортисьори, и каяба и монро са добри стига да са оригинални. Само пружини няма смисъл да сменяш няма да стане по стабилна.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              emzo написа:
                              1. каква ти е колата ?2. за Монро Рефлекс ли говориш ?
                              Колата е Фиат Пунто 2000г 1.9дизелНезнам как се водят точно пише на тях Монро и някви ивици под надписа. Неясен спомен имам - не си спомням точно но съм сигурен, че са Монро.Мисля, че пише Монро само. Препоръчаха ми ги като най-добрите сред тези с по-изгодни цени. Но 190лв не са малко :D

                              Коментар

                              Working...
                              X