Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 17 от 17

Тема: Проблем с ЕГР-клапана

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    Явно при всеки е различно. При някои няма проблем, но при други излизат странични ефекти.

Фиат идол Аватарът на emzo
    Регистр. на
    15.07.2008
    Добре, като махнеш тапата ? Как се държи ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

Регистр. на
    31.08.2008
    В момента зле, защото и да не съм включил кабела на ЕГР-а колата пуши. Клапана го свалях и всичко си е нормално. Напълних го с вода и капка не пусна, но когато го монтирам и газовете го отварят. Дали е омекнала пружината или има увеличено налягане в изпускателната система засега не знам.Знам само, че като го затапя и получавам странични ефекти който ме дразнят.

Регистр. на
    31.08.2008
    Преди малко махнах гофрираната кривка точно след клапана. Като запалих и клапана започна да изпуска леко, натисна ли го с пръст и спира да изпуска. Махна ли си пръста и веднага започва. При подаване на газ се отваря доста повече, защото звукът става ръмжащ Явно проблема си е от пружината. Кажете от къде мога да си закупя пружина, аз знам едно място, но там ги правят на струг и нещо не ми харесват.

Цитат chaveto написа: Преглед на мнението
    Преди малко махнах гофрираната кривка точно след клапана. Като запалих и клапана започна да изпуска леко, натисна ли го с пръст и спира да изпуска. Махна ли си пръста и веднага започва. При подаване на газ се отваря доста повече, защото звукът става ръмжащ Явно проблема си е от пружината. Кажете от къде мога да си закупя пружина, аз знам едно място, но там ги правят на струг и нещо не ми харесват.
    здравей колега
    намери ли решение на пробшема, че аз съм със същия проблем гляма главоблъсканица, егр ли е , турбо ли е. абсолютно идентични признаци като твоя пробвлм

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Затапи си ЕГР-а, и после виж как се държи колата.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Цитат karlos4340 написа: Преглед на мнението
    здравей колега
    намери ли решение на пробшема, че аз съм със същия проблем гляма главоблъсканица, егр ли е , турбо ли е. абсолютно идентични признаци като твоя пробвлм
    Колега, избери си една тема и пиши в нея, моля те! Извадил си от архива 4 теми и във всяка питаш едно и също. Тук не е фейсбук, а форум. Който може и има желание - ще ти отговори. Ако ще и 100 теми да извадиш - няма да постигнеш по-бърз и по-добър резултат. Съжалявам, че не мога да ти помогна и ти желая успех, но все пак нека да е според правилата на форума.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Проблем с ЕГР-клапана

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •