Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз DKV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз DKV

    Здравейте,Преди 2 дни ме катастрофираха мн гадно, макар и с около 30 км/ч. Челно ударих 1 завиващо пред мен Ауди, но Типото е сериозно пострадало. Освен капак, калници, радиатор... чак скоростната кутия се е изметнала нещо. Та.Преди време (поне 3-4 години) при доста по-лек сблъсък сме водили колата в DKV Ауто, на Искърско шосе и я оправиха свестно. Сега я оставих пак там за оглеждане на щетите, но още не съм решил дали точно там да я правя. Някой ако е бил наскоро може ли да ми даде малко информация - дали все още качеството им е добро или вече не са добра алтернатива? Ако не са - мисля да я водя във ВантоТрейд.PS. Надявам се, че темата е в правилния раздел.Поздрави и ... КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО!

    #2
    Ами разгледай в този раздел на форума и ще разбереш и за ДКВ и за ванто.Има и доволни, има и недоволни - въпрос на личен избор и късмет
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    Коментар


      #3
      Мда. Бързо-бързо разбрах, че не бива да си правя там колата - не очаквам 19-20 годишни момчета да имат достатъчно опит - поне трявба да има някой да ги ръководи какво как да правят, а то и това няма.Поздрави!

      Коментар


        #4
        Nikoga v DKV, zapomnete NIKOGA V DKV!!! Ina4e krai s kolata vi !!!Marzi me da razkazvam istoriqta si... prosto ot edin moment nasetne se subudix s misulta, 4e nqma pove4e kola i tova beshe! NIKOGA V DKV

        Коментар


          #5
          Precakan написа:
          Nikoga v DKV, zapomnete NIKOGA V DKV!!! Ina4e krai s kolata vi !!!Marzi me da razkazvam istoriqta si... prosto ot edin moment nasetne se subudix s misulta, 4e nqma pove4e kola i tova beshe! NIKOGA V DKV
          Като чета какви ги пишеш в другите теми... нямаш ли познат адвокат? Това което казваш си заслужава едно дело в съда (най-вече за морална победа)!?
          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

          Коментар

          Working...
          X