Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темпра 1,9D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Темпра 1,9D

    Абе колеги огледал сам се в една темпра 1,9 д ,дайте некакви савети и препораки .
    FIAT TIPO 1,6

    #2
    Ами ........ не съм привърженик на дизел каран повече от 1г. .... но мнението си е мое .....Извън темата: Котела на парното на нафта .... Готварската печка на газ .... Колата на бензин ......
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Абе колата на бензин,ама добре че спечелих 40л аванта от играта на ШЕЛ.Иначе си карам на газ-мисля,че разликата между 1.50 за 95 и 0.74 за газ е повече от показателна!А аз минавам на ден от вкъщи до работата и обратно около 80 км.
      SKODA 105L '78
      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
      FIAT 126p '89
      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
      GRANDE PUNTO 1.2 '06

      Коментар


        #4
        ivo написа:
        Ами ........ не съм привърженик на дизел каран повече от 1г. .... но мнението си е мое .....Извън темата: Котела на парното на нафта .... Готварската печка на газ .... Колата на бензин ......
        А ако беше добавил и "жената руса" и "локомотива на пара" съвсем щях да повярвам.!!Та на въпроса,мога да ти кажа само суперлативи за двигателя,ако става въпрос за атмосферния 1.9д.Дълговечен,спокоен и много непретенциозен мотор.Само маслата да са качествени и сменяни на време 6000-7500 км.Този с помпа Лукас работи много тихо и може да се сравнява с аналогичния 1.9д на Пежо-Ситроен.А защо Иво признава дизел до 1 година виж това не мога да ти кажа.Само под секрет ще споделя с тебе,че на Фиорино 1.7д му скъсах ремъка на около 560 хиляди километри от които мои 320хил.Не можаха да ме излъжат при покупката защото ги сбарах неподготвени не беше за продан по ги убедих.Действието се разви 95 г. в Залцбург.Та въпросното "Фиорино-Катърино" още джитка в една борса за хранителни стоки до нас и хич не го жалят...е верно не е до 1 година.Аз 1 година карам Брава 1.9д атмосферка и мога да кажа само добри отзиви,даже сравнена с Берлинго купено 2001г. от SFA и на 125 хиляди оригинални киломентри и то 1.9д атмосферен.Всичкото е късмет който ти пожелавам!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар

        Working...
        X