Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нов GSM оператор -само логото различно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    телефони

    Те май всички са един дол дренки ама неиси .Поне да е по малката злина .
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #17
      ele написа:
      Щото Виваком не са ти надписвали сметки за несъществуващ трафик в роуминг или глобул да те мотаят за очевидно дефектен телефон и да ти отказват замяна или връщане на парите, както и да те мотаят 3 дена, докато подадеш заявление за отказ от услугите им - затова така приказваш. За мен виваком е 10 пъти по-отвратителна компания, да не говорим, че лъжат и мажат като за световно за предлаганите услуги. Единствено в офис на Мтел са ми предлагали, без аз да искам това, първо да им тествам услугата безплатно. Така че може много да се спори кой е по-добър. Но ми прави впчатление, че един като каже А, всички започват да повтарят след него - нещо като Станишев и асфалта. Не виждам какъв е проблемът да имат такси - когато сключваш договор, трябва да се запознаеш с тези неща, не после да останеш изненадан. И - не съм абонат на Мтел.
      Да вярно е , всичките са мошенници , но пък точно тези доста прекалиха . Ти явно си богопомазана :D та те заобикалят , но бъди спокойна едвали ще те пропуснат .
      FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
      FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
      FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
      HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

      Коментар


        #18
        Мен друго ме шокира повече- предоставяне на PUK код - 2.40 лв. А досега винаги този код ти го дават с картата.Отделно тая услуга има някакъв вид договор- не става купуваш тоя месец стартов пакет, другия месец пак и го хвърляш, уж пише не е дългосрочен, но има уловка щом е с договор.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Обърнете внимание на написаното от М5kov - ИЗКЛЮЧВАНЕ на гласовата поща - 4.90 лв.И както коментират в линка, постнат пак от колегата - нищо чудно всеки месец гласовата ти поща да се активира...уж случайно Номерата им на тия са безкрайни.... Само който не им се е хващал на въдицата, само той не знае за какво става въпрос Незнайно защо се изживяват като нещо повече от останалите. А всъщност услугите им отдавна не са на нивото на конкуренцията. 3Г покритие имат само в градовете, на 3 км от града 3Г - йок... И не само покрай Ямбол е така... Смея да твърдя, че МТЕЛ към момента имат най-слабото покритие на страната от 3-те мобилни оператора. Най-високите цени. Най-лошата политика към абонатите си... Лежат на стара слава, че бяха първи, че нам си кво... Мишоци.
          PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
          Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

          Коментар


            #20
            хаха просто незнам колко непросветени хора и говорят ей така защото чули от бай Иван комшията че той казал така.....не мога да ви разбера Мтел били мошеници, как на мене за 4 години една сметка не ми надписаха. Вярно имаха проблем със системата но какво да се прави поне няколко месеца не плащах сметка после си ги изплатих съвсем нормално без да давам на куп пари. Вие във работата си като правите грешки по тая логика трябва да ви гонят на момента....има хора които не си свалят телефона от ушите и порсто не усещат как трупат сметките после мтел били мошеници....Относно тарифата на БОБ ами аз вчера си взех от тая картичка и смея да кажа че няма нищо скрито просто някои хора тук не обичат да четат...пише си ясно че за спиране на гласова поща таксуват 3.9 и за свързване с оператор 0.49 кое му е скритото незнам...после има договор но той е необвързващ и може да се прекрати по всяко време само с писмено предизвестие , така си го пише и в договора който не вярва мога да му го снимам...взех си картата защото цената за разговор е доста ниска нищо че отчитането е на всяка минута вие кво си мислите че на другите тарифни планове като чукнете 62 секунди и не ви взимат пари отгоре ли ? Но който може да смята ще стигне до следното 90 секунди при БОБ 0.24лв, 90 секунди при мтел около 0.45 при виваком 0.35 при глобул пак около 0.35 така-е има си разлика няма спор това са 10 стотинки разлика при 100 мин. на месец разговори това са 10 лева разлика..а сега малко примери глобул имат оферта за 100 минути за 13.9 сега е на промоция до края на месеца 12.9 и като разделите на 100 се получава пак повече от 9 стотинки но смс-те са по 0.14 и + това ако говорите 50 минути в месеца пак ще платите 13 лева а на боб ще платя 6 лева...Виваком са толкова зле че нямам думи.Даваш 10 лева и получаваш сума и минути към виваком и само 30 към други мрежи....ми мене лично не ме интересуват само виваком че имали 500 минути аз искам към всички мрежи да говоря...но хейтърите не могат да мислят и да смятат, те само плюят....начетох се по форумите тея дни и всички плюят новата тарифа просто като сте скептици не си купувайте и толкова не знам що толкова злобни коментари има...все едно за фиатите като приказват че са счупени вие що си ги купувате..някой казват ама роуминга бил скъп интернета бил скъп. Извинявайте колко патъ в годинита говорите с роуминг...мене пък интернета не ме интересува че е скъп имам си домашен компютър с интернет....
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #21
              mitkosoft написа:
              хаха просто незнам колко непросветени хора и говорят ей така защото чули от бай Иван комшията че той казал така.....не мога да ви разбера Мтел били мошеници, как на мене за 4 години една сметка не ми надписаха. Вярно имаха проблем със системата но какво да се прави поне няколко месеца не плащах сметка после си ги изплатих съвсем нормално без да давам на куп пари. Вие във работата си като правите грешки по тая логика трябва да ви гонят на момента....има хора които не си свалят телефона от ушите и порсто не усещат как трупат сметките после мтел били мошеници....Относно тарифата на БОБ ами аз вчера си взех от тая картичка и смея да кажа че няма нищо скрито просто някои хора тук не обичат да четат...пише си ясно че за спиране на гласова поща таксуват 3.9 и за свързване с оператор 0.49 кое му е скритото незнам...после има договор но той е необвързващ и може да се прекрати по всяко време само с писмено предизвестие , така си го пише и в договора който не вярва мога да му го снимам...взех си картата защото цената за разговор е доста ниска нищо че отчитането е на всяка минута вие кво си мислите че на другите тарифни планове като чукнете 62 секунди и не ви взимат пари отгоре ли ? Но който може да смята ще стигне до следното 90 секунди при БОБ 0.24лв, 90 секунди при мтел около 0.45 при виваком 0.35 при глобул пак около 0.35 така-е има си разлика няма спор това са 10 стотинки разлика при 100 мин. на месец разговори това са 10 лева разлика..а сега малко примери глобул имат оферта за 100 минути за 13.9 сега е на промоция до края на месеца 12.9 и като разделите на 100 се получава пак повече от 9 стотинки но смс-те са по 0.14 и + това ако говорите 50 минути в месеца пак ще платите 13 лева а на боб ще платя 6 лева...Виваком са толкова зле че нямам думи.Даваш 10 лева и получаваш сума и минути към виваком и само 30 към други мрежи....ми мене лично не ме интересуват само виваком че имали 500 минути аз искам към всички мрежи да говоря...но хейтърите не могат да мислят и да смятат, те само плюят....начетох се по форумите тея дни и всички плюят новата тарифа просто като сте скептици не си купувайте и толкова не знам що толкова злобни коментари има...все едно за фиатите като приказват че са счупени вие що си ги купувате..някой казват ама роуминга бил скъп интернета бил скъп. Извинявайте колко патъ в годинита говорите с роуминг...мене пък интернета не ме интересува че е скъп имам си домашен компютър с интернет....
              Хахаха абе кви са тия тънки сметки бе пич за 3-4 лв баси и писанията дето си написал.Пълна боза са всичките,квото ми ги фалиш излиза че са най-добрите от най-добрите.Всичкото познати дето имам се отказаха от Мтел,а бяха техни абонати може би от самото начало.Аз палщам такса на Глобул 19.90 и имам 1500 безплатни минути и толкова СМС към всички от Глобул и 30 към други оператори.Всеки месец сметките ми варират от левче най-много до 2+таксата от 20 лв,а си говоря доста без да ми дреме.То май и ти си като тези хейтъри дето пишели и плюели.

              Коментар


                #22
                ..[/quote]Хахаха абе кви са тия тънки сметки бе пич за 3-4 лв баси и писанията дето си написал.Пълна боза са всичките,квото ми ги фалиш излиза че са най-добрите от най-добрите.Всичкото познати дето имам се отказаха от Мтел,а бяха техни абонати може би от самото начало.Аз палщам такса на Глобул 19.90 и имам 1500 безплатни минути и толкова СМС към всички от Глобул и 30 към други оператори.Всеки месец сметките ми варират от левче най-много до 2+таксата от 20 лв,а си говоря доста без да ми дреме.То май и ти си като тези хейтъри дето пишели и плюели. [/quote]Пише,защото не им е сърбал попарата-"Сит на гладен не вярва"са казали хората.
                PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
                Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

                Коментар


                  #23
                  аз и повечето ми приятели сме на мтел не познавам никой на глобул и само един на виваком....+ роднините ми са на мтел и никой до сега не се е оплакал незнам защо при вас така се получава...не се заяждам просто изказвам мнение
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар


                    #24
                    mitkosoft написа:
                    аз и повечето ми приятели сме на мтел не познавам никой на глобул и само един на виваком....+ роднините ми са на мтел и никой до сега не се е оплакал незнам защо при вас така се получава...не се заяждам просто изказвам мнение
                    Както писах и по-горе, при мен за 11 лв имам 360 минути. Това прави 0.03 лв/мин. Досега не ми се е случвало да ги надхвърля.Как се сравняват с БОБовите 0.12 лв/мин ?!?А интернет за още 5 лв имам неограничен на 128 кбпс, а първите 50 МБ са на максимална за 3.5G скорост. Какво МТЕЛ е по-зле от останалите ли?!?На първо място :1. Цените!!! За всяко нещо цените на МТЕЛ са по-високи от на останалите оператори. Може да е с 1 ст, но са по-високи.2. Цените в роуминг. Тука вече е страшно. Роуминг в ЕС на МТЕЛ е с 20% по-скъп от този на Виваком, а извън ЕС в 300% по-скъп от този на Виваком. Тъй като често ходя до Турция, която не е в ЕС, за мен това е много важно.3. Обхватът. Докато живеех в Сливен, обхват на МТЕЛ в къщи (кв.Република) имаше само на прозореца на спалнята. В момента живея на 3 км от Ямбол - за 3G не са чували тук. Като бяхме на Карандила да кажат колегите имаха ли обхват на МТЕЛ. Като бяхме на Милеви скали - имаха ли обхват?!? А Виваком си има навсякъде 3G. т.е. там където МТЕЛ изобщо нямаше обхват, аз имах бърз интернет.4. Политиката към клиентите: При забавяне на плащане (случва се на всеки понякога), автоматично и веднага ти спират и входящите, и изходящите обаждания. При Глобул и Виваком спират само изходящите. Ти ми кажи поне един плюс на МТЕЛ пред останалите?

                    Коментар


                      #25
                      Понеже темата се превърна в "М-тел срещу всички останали" да добавя и моето скромно мнение. Абонат съм на М-тел от поне 10 год. Абонати са също жена ми, детето ми, майка ми и баща ми. До сега нито една надписана сметка, много добри условия /такива каквито нито един от другите оператори не може да ми предложи съобразно моите нужди/ добри лизинги за закупуване на апарат. Недостатъци - забавени сметки по обективни причини, по-малко покритие особено когато съм за риба в отдалечени райони и друго не се сещам. Не ползвам 3G и мобилен интернет и въобще ама въобще не ми пука къде има и къде няма. Нося телефона си за "ало" за другите неща си има други атрибути преднезнечени точно за това. Доволен съм от М-тел и нямам намерение да ги сменям.
                      Peugeot 301
                      Punto 1.9 JTD - на жената

                      Коментар


                        #26
                        Добре де колега Immortal каква е тая тарифа за 360 минути че и интернет че и за 11 лева....тея минути към кои мрежи са
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                        Коментар


                          #27
                          venco67 написа:
                          Понеже темата се превърна в "М-тел срещу всички останали" да добавя и моето скромно мнение. Абонат съм на М-тел от поне 10 год. Абонати са също жена ми, детето ми, майка ми и баща ми. До сега нито една надписана сметка, много добри условия /такива каквито нито един от другите оператори не може да ми предложи съобразно моите нужди/ добри лизинги за закупуване на апарат. Недостатъци - забавени сметки по обективни причини, по-малко покритие особено когато съм за риба в отдалечени райони и друго не се сещам. Не ползвам 3G и мобилен интернет и въобще ама въобще не ми пука къде има и къде няма. Нося телефона си за "ало" за другите неща си има други атрибути преднезнечени точно за това. Доволен съм от М-тел и нямам намерение да ги сменям.
                          Аз съм абонат на М-тел от 1998 г., когато си купих сим картата за "скромните" 380 000 лв. и оператора се казваше "Цитрон". За всичко останало подкрепям скромното мнение на колегата.

                          Коментар


                            #28
                            Голямо "ривани" с тия оператори бре!Като се появи някой оператор, който да ми предложи безплатни разговори и телефон да ми пишете едно ЛС.Всичките са маскари бре.То вече тати на мама не дава за без пари,па ви от операторите чакате аванта.И Мтел ползвам и Глобул ползвам и Вивател съм ползвал и бога ми накрая всички са ми искали пари.Па туй дето се дърлите за него си е жив "ванчер" дет му викат у село.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #29
                              krasio_79bs написа:
                              То вече тати на мама не дава за без пари
                              OffTopicКраси, та то винаги си е било така.
                              Manowar - Татко
                              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                              Коментар


                                #30
                                fihi написа:
                                krasio_79bs написа:
                                То вече тати на мама не дава за без пари
                                OffTopicКраси, та то винаги си е било така.
                                Преди беше мама на тати не дава.Сега е тати на мама не дава. :D
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X