Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нов GSM оператор -само логото различно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нов GSM оператор -само логото различно

    Гледам вчера има нова фирма към МТелна ниски цени някой купил ли си е вече http://www.bob.bg/starter-kit-bob.php
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    #2
    Свързване с оператор - 0,49 лв.Изключване на гласова поща - 4,90 лв. Таксуването не е на секунда, а на минута... Ей тук темата е доста разпъната:http://www.mobilebulgaria.com/forum/...BE%D0%B1Към 80% съм убеден. че ще потъне като Фрог, Петрол мобайл и прочие.20% си ги запазвам, защото Мтел имат огромни бюджети за реклама и може да откраднат някой процент потребители.А това е аналогичният пакет bob, само че в Австрия:4 цента във всички мрежи, 4 цента на SMS. Без месечни такси, без ангажимент, няма изискване за минимален приход повикване.Разговори към всички мрежи 4 цента Изпращане на SMS 4 цента Месечна такса 0 ^ Обвързващата не Тактовата 60/30
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      От МТЕЛ и съвсем без пари да е - не, мерси...Все някак ще те прецакат.А и изглежда евтино само на пръв поглед.Аз ползвам пакет 360 минути за 11 лв от Виваком (минутите ми са 310 към Виваком и 50 към всички други + 1-ва международна група). 5 лв добавям за интернет - 50 МБ на фул скорост и от там нататък на ограничена скорост (нормална е за браузване). Общо - 16 лв.При БОБ какво ще ми струва това:360 минути по 0.12 лв = 43.20...Интернетът им е по 0.49 лв/МБ - тук просто не ми се смята...Роуминг извън страните на ЕС - значи Турция, Македония, Сърбия - 6.79 лв/мин...Входящо обаждане - 2.79 лв/мин.Много евтино, няма що.Би било изгодно само за хора, които наистина не говорят по телефоните си.

      Коментар


        #4
        Цените им са определено много добри!Крайно време беше да се появи подобна фирма на БГ пазара.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Аз ли не разбирам или вие не четете?
          Цена на стартов пакет 14,90 лв. Включени минути към всички мрежи в страната (валидни са 30 дни от датата на активиране)Според мен като минат 30 дни трябва да платиш нови 15 лв.Жена ми от 3 години е на подобна система. Месечна такса 11.80, 150 безплатни минути към всички мобилни оператори, 150 мин. към стационарни телефони и 150 мин. в мрежата на Виваком. Някой пак се опитва да ни вземе на мезе!
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #6
            GSM

            Сигурно ги хвана страх да не им вземе някой клиентите и за това са изпреварили появата на 4 фирма Сигурно така заобикалят и законите хем няма разрешение самата фирма /няма лиценз/ ама хем и си работи уж от името на другите .
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              "Цената на пакета е 14,90 лв., която се плаща еднократно за закупуването му, а след това плащате само това, което сте изговорили. "Някой малко е перифразирал Като минат тези 30 дни, губиш първоначалните минути и смс и говориш и пишеш за по 12 ст. на мин./смс
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Това не е четвърта фирма, а организаторът е Мтел. Не виждам вас какво ви бърка тази кампания - ако на някой му отърва и му е по-евтино да говори така, защо не. Ако на вас не ви отърва - ами не си купувайте сим карта и не сключвайте договор.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  Просто четете какво ви е писал Дидо! Не мисля, че след думичката Мобилтел или Мтел има какво да се разисква. От Глобул съм имал два телефона. От Виваком 3-4 и само един от М-тел. Само Мтел си кодират телефоните, да не могат да работят с други карти и въпреки, че е изплатен се дърпат и след дълги въртели ти го разкодирват. Тия трябва да останат без клиенти, че да се освестят, че немогат да се базикат с клиентите си!
                  Няма начин да няма начин!

                  Коментар


                    #10
                    В крайна сметка "Умните Глави" решиха, че 4-ти оператор няма да има, просто вече действащите ще свалят цените. ( от другата година ест. ).
                    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                    Lancia Lybra 1.8 131Hp

                    Коментар


                      #11
                      Обърнете внимание на написаното от М5kov - ИЗКЛЮЧВАНЕ на гласовата поща - 4.90 лв.И както коментират в линка, постнат пак от колегата - нищо чудно всеки месец гласовата ти поща да се активира...уж случайно Номерата им на тия са безкрайни.... Само който не им се е хващал на въдицата, само той не знае за какво става въпрос Незнайно защо се изживяват като нещо повече от останалите. А всъщност услугите им отдавна не са на нивото на конкуренцията. 3Г покритие имат само в градовете, на 3 км от града 3Г - йок... И не само покрай Ямбол е така... Смея да твърдя, че МТЕЛ към момента имат най-слабото покритие на страната от 3-те мобилни оператора. Най-високите цени. Най-лошата политика към абонатите си... Лежат на стара слава, че бяха първи, че нам си кво... Мишоци.

                      Коментар


                        #12
                        Няма начин да няма начин!

                        Коментар


                          #13
                          Най - евтините да са - не стъпвам при тях........наслаждавам се на последните си месеци към тия скапани мърсоли......
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            #14
                            Само като си спомня,колко тежък и труден "развод" имах с тия мошеници, едвали бих си помислил за нещо , което е свързано стях.
                            FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
                            FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
                            FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
                            HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

                            Коментар


                              #15
                              Щото Виваком не са ти надписвали сметки за несъществуващ трафик в роуминг или глобул да те мотаят за очевидно дефектен телефон и да ти отказват замяна или връщане на парите, както и да те мотаят 3 дена, докато подадеш заявление за отказ от услугите им - затова така приказваш. За мен виваком е 10 пъти по-отвратителна компания, да не говорим, че лъжат и мажат като за световно за предлаганите услуги. Единствено в офис на Мтел са ми предлагали, без аз да искам това, първо да им тествам услугата безплатно. Така че може много да се спори кой е по-добър. Но ми прави впчатление, че един като каже А, всички започват да повтарят след него - нещо като Станишев и асфалта. Не виждам какъв е проблемът да имат такси - когато сключваш договор, трябва да се запознаеш с тези неща, не после да останеш изненадан. И - не съм абонат на Мтел.
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар

                              Working...
                              X