Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат пунто 2 проблем с хидравликата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Имам същия проблем...

    От скоро съм със Punto Sporting 1.2 2000г. На 2 пъти ми направи проблем с волана,като започваше да свети на таблото лампата на волана,като се оправяше след няколко минути все едно е заключен волана...много трудно се движи.Сега проблемът е по-сериозен вече след като запалих преди седмица и волана отказа да се върти,лампата на таблото не спира да свети...Прочетох по-горе ,че някои модели нямали хидр.течност за волана,а само този ел,мотор,който струва сума ти пари Моля Ви,препоръчайте ми къде да я закарам...от Младост съм и нямам никакви излишни пари за ремонти,още по-малко за специализиран сервиз...Не знам какво да правя...Помощ ;(

    Коментар


      #17
      hol1gans написа:
      Колега до няколко седмици пак ще се появи проблема. И на мен така ми правише. Като ми отказа тотално, ходих на електричар и ми го оправи за 40лв.
      може ли адрес на сервиза ?

      Коментар


        #18
        ЗДР,моят проблем е мн странен

        дадох това моторче да му сменят тия релета,пратих го чак в Враца та като ми го върнаха като го поставих като се пробвам да завъртя волана на ляво тои бута на дясно а като дам на дясно бута на ляво какво може да е моля помогни че се побърках вече с тая хидравлика а на ден минавам по 150км.

        Коментар

        Working...
        X