Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

скорости

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    скорости

    някои от вас да е правил скоростна кутия?по-точно някакви лагери? в едно сервизче се договорихме че за около 250 кинта ще ми оправят кутийката. добре ли е като цена или да хода да се пазаря още?и още нещо, сутрин на студено, особено зимата 2-скорост я няма като по загрее и всичко си е ОК! някакви предложения?мерси за отговорите

    #2
    Re: скорости

    prozorche написа:
    някои от вас да е правил скоростна кутия?по-точно някакви лагери? в едно сервизче се договорихме че за около 250 кинта ще ми оправят кутийката. добре ли е като цена или да хода да се пазаря още?и още нещо, сутрин на студено, особено зимата 2-скорост я няма като по загрее и всичко си е ОК! някакви предложения?мерси за отговорите
    На мен ми казаха около 150 лв за труд. Частите от мен. Във Варна всичкото това.
    Tipo DGT, 1.6 DOHC

    Коментар


      #3
      прозорче това за каква кола са скоростите.то ако отидеш в една морга ще ти земат по малко според мене.някъде към 150лв.щти земат за ЧИТАВА кутия.
      TURBOCHARGED!!!

      Коментар


        #4
        утре влизам в сервиз и каквото сабя покаже. решил съм да оправя скоростите и съединителя(паричките ми за усилвател ще заминат)200лв ще е работата и евентуално още 60-70лв ако е прецакан лагера.unoturbo това със скоростна кутия втора ръка е малко нож с две остриета. като знам какъв съм карък ще взема кутия която е 2 пъти по-зле и от моята като ги направим ще пиша какво им е било

        Коментар


          #5
          прав си 4е е нож с две остриета ама това е.въпрос на късмет.щот един приятел си зема поло 97г преебаха се скоростите даде сумати пари в един сервиз и изкара колата след 4-5 4аса изте4е маслото и пак се преебаха ония не бяха си свършили работата добре
          TURBOCHARGED!!!

          Коментар

          Working...
          X