Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 115

Тема: Защо обичам моя FIAT? И защо не?

Фиат фанатик Аватарът на dimaldim
    Регистр. на
    26.10.2010
    Определено съм влюбен в муцуната й , страшен поглед вади! Но за съжаление задницата компенсира красотата й, ако беше жена нямаше да я взема :D :D. Интериора също е приятен, широк. Багажника е огромен, даже 2ма човека сме спали в него, като се свалят седалките - персон и половина легло ! Двигатела не е нищо особено, но за малкото си кубици става - след 4,000 оборота е пушка, ама и гълта яко хаха
    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

Видеорегистратори

Защо обичам моя FIAT? И защо не?

Харесвам си колата защото ме е возила из цяла Европа и част от Азия , без да ме е излагала пред чуждИнцитЯ.Малко и се сърдя защото веднъж ме изложи пред едни чужденци в България.
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

Фиат идол Аватарът на batproho
    Регистр. на
    26.09.2008
    Харесвам си я защото нямам финансов ресурс за AR 147 1.9JTDM примерно.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo
    Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)
    Когато на готин човек му е кофти - това е Блус! Когато на кофти човек му е готино - това е Чалга!

http://eilo.org/trance.m3u

Фиат идол Аватарът на dikanio
    Регистр. на
    25.07.2007
    Как може едновременно да обичаш и да не обичаш нещо? С моята кола първоначално беше брак по сметка - взех я 8 годишна без забележки за 3200 (спомнете си колко струваха Браво-тата преди 4 години или вижте колко струва сега 8 годишно Стило). Но прехвърчаха искри, запали ми се безнина в кръвта, и както е тръгнало ще сме заедно докато смъртта ни раздели (надявам се тя да е първа) :D Какво има да не му обичаш на Браво - бърза, красива, евтина ( все едно описвам и идеалната жена )
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    24.03.2009
    Хмм,при мене,големи предразсъдъци беха.Когато я вземах,признавам че,ми харесваше като дизайн. Но беше за.... жената, аз по него време търкалях един пасат, и много го мразех,също и ремонтирах,ма трябваше да товаря нещо. После,жената каза: -Немоа да шофировам,страх ме е!Та почнах да покарвам Фича,усетих че ми се нрави...МНОГО!Забелезах,че каквото е намислил жабаро,е наистина мислено,не както казват всички,може би от невежество,че било тъпо чупливо и какво ли не всички знаем какво е мнението на хората. За мене имаше и бонус,усетих че италианският автомобил има дух,темперамент,италианска та скандална страст.....и т.н. Да не си помислите че съм откачен де... Не ми харесва,че съм българче,и немога да отделям достатъчно(^-$) за колцата си!
    Bravo 1.6 16v 97г.
    Mercedes 307D-за работа Мноу верен

Фиат фанатик Аватарът на sok1
    Регистр. на
    16.09.2007
    Харесвам си колата, защото:1. ... има готин дизайн;2. ... има функционален интериор;3. ... не изисква голям финансов ресурс за поддръжка;4. ... до сега не се случвало сутрин да не запали, да тръгна и после да не се върна благополучно.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    При мен Пунтото беше въпрос на избор от гледна точка на пари /на времето го взех за 3500/ и разходи за гориво и подръжка, от начало интериора ми беше малко странен, по-точно таблото ми изглеждаше малко неестествено, но после му свикнах. А с Бравата беше търговия по сметка, бартер за едно издухано Клио. Но се оказа че ми пасна като ръкавичка. Изключвайки първоначалните ядове и неотложните ремонти съм си страшно доволен от колцата. Сядал съм в много коли, но са малкото в които мога да кажа "тази ми е удобна и комфортна, точно като за мен" Бравата отговаря точно на това определение. Замислял съм се за смяна, например за ТД100 или Стило, но като си помисля, че всичко съм прегледал и съм стабилизирал, а и разхода на дълго ми е 6,4 на бензин, се отказах от смяна. На скоро се опитахме да свлим генератор на ТД100, карахме до някъде и се отказахме - няма вадене, трябва да разглобиш половината кола, и хайде на сервиза. При моята всичко е достъпно по един или друг начин, да не й е уроки...
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Фиат идол
    Регистр. на
    26.08.2006
    Вече не я обичам! Придава си важности, но няма как, скоро става на 12 години!

Фиат фанатик Аватарът на Dimo_J
    Регистр. на
    01.09.2008
    обичам я затова, че за 70000км не ми е направила нито един номер.Не е искала нещо супер специално, само рутинните разходи.Нисък разход, сравнително добро ускорение, екстрички на ниво.. какво да искам повече.Не харесвам само, че вече започват да ми поскърцват пласмаските в купето, а нямам лек за тях още.

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Все едно да ме питате що обичах бившата си жена... Ми...не знам?!ЛибоФ необяснима В много отношения колата и жената си приличат. И по мурафетите, които ти правят, и по разходите, които неизменно имат...Но определено мога да кажа, че не бих я сменил с нищо друго, освен с по-нов модел (Дедра -> Либра -> Делта 2; Браво -> Браво 2).

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Тема: Защо обичам моя FIAT? И защо не?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •