Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка към бензина?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добавка към бензина?

    Имам следното питане Какво мога да сложа като добавка към бензина, за да побеснее двигателя(двутактов е), независимо дали това ще му се отрази на живота след това. Предполагам разбирате какво искам да кажа. Просто ме интересува как да вдигна октана на бензина или да му подобря качествата.....Има по бензиностанциите разни октан буустъри, но предполагам че има и неща който са по унищожителни към двигателя, но и по ефективни. Благодаря ви много.
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    #2
    Нафталин
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      50 мл. изопропанол (чист от някоя лабораториа) + 100 мл. толуол пак много чист, защото тоя който продават за разредител в магазините за бои не става. Проверено е.Това на 5л. 99+ и казват че правело чудеса.Може и малко глицерин да добавиш за смазване ... ама на двутактовия май няма много смисъл.Живи, здрави.
      Tipo DGT, 1.6 DOHC

      Коментар


        #4
        Абе хора,какво ви е направило това трабанче та искате да го уморите--то не е виновно --толкова си може!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Croma 2.0 ie
        www.italcars.org

        Коментар


          #5
          Що не си купиш авиационен бензин , само 125 октана е
          Италианските коли са номер 1

          Коментар


            #6
            Добавки на MAGIGAS .....

            Предлагам на MAGIGAS - опаковка от 1 лтр / 32лв / за един резервоар бензин / 50-60 лрт/ . Повишава октана с около 4 пункта и подобрява ускорението и малко повече мощност. Има почистващ ефект в/у горивната система / при по-продължително ползване / , и не на последно място - подобрява процеса на горене . Във www.clubs.dir.bg - във форума на Nissan - тунинг модификации има тема добавки и там има коментари от хора които вече са си купували тази добавка и са я ползвали .За поръчка - adventurecarbg@abv.bg Има и добавка за дизел - 1лтр - 30 лв / за един резервоар 50-60 лтр.Повишава цетановото число и има почистващ ефект върху горивната система.

            Коментар


              #7
              Ами има хипер много добавки и подобрители.Нефатин.Кореселин.Нитрометан.или както карат Драгстерите-те не използват никакъв бензин,тяхното гориво е смес между чист спирт и нитрометан.други алтернативи за готови продукти като Октанол.Октан Бустари има 3 вида (черен червен и син )в зависимост от концентацията.Само трябва да си зададещ въпроса дали си струва да инвестираш толкова пари за това начинание

              Коментар


                #8
                Абе скоро нещо другата ми кола бачкаше зле,щото не я бях карал цяла зима(друго си е фиата ) и и сипах 300грама 100% спирт,и се оправи от раз,а аз имам подозрения че страдаше от вода в бензина Та кво ще кажете за малко спирт в бензинеца????
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар

                Working...
                X