Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква температура ви вадят климатиците в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    CoolMan искаш ама няма. Вече компресора ти не е същият, леко амортизиран е. За това някой, който наистина знае какво прави може да ти я зареди ръчно, без машина и то най-вероятно с по-малко фреон от количеството по каталог заради износеният компресор. Следейки едновременно температурата от духалките и ниското и високото налягане може да ти я нагласи така че да си доволен, но това може да го направи човек, който наистина разбира от хладилна техника.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #17
      ilko-gd, разбирам,че може би е така.Но както и да е,едва ли някой ще се хване да се занимава със "толкова сложна, и скъпа процедура".Просто ще екскрементира нещо,а като се върна за рекламация,ще каже: -Ааа Брат,Наиш ко ти и на кулата.....ДЪРТОЗА! А после се хили като пача на слънчице-мазно.Това е реална моя случка! За това и не вярвам на никого,поради тези съображения 7-8 градуса ме кефят вече.Но ако има стойностен специалист в Русе,или региона,бих искал,да пробваме товадето споменаваш,звучи ми логично. Поздрави, и по-студени коли на Всички! :D
      Bravo 1.6 16v 97г.
      Mercedes 307D-за работа Мноу верен

      Коментар


        #18
        Здравейте. Моят климатик духа много слабо или поне аз така си мисля. Мисля да сменям филтъра на купето, но не съм сигурен дали ще има ефект. Колата е 1.9 JTD 115, 2003, Stilo. Реално си нямам представа дали това е максимума, но в колата на моя авер Голф 4, на втора степен просто ставаш болен. Четох тук, че много хора си пълнят фреон, след което няма отново резултат. Кажете моля, това с подмяната на филтъра на купето щ има ли смисъл

        Коментар


          #19
          Ако смисълът на въпроса ти е дали при смяна на поленовия филтър в купето ще задуха по-силно, а не по-студено, тогава отговора е ДА.Проверено лично! Филтърът не беше семнян откакто колата беше станала кола и беше тотално зъдръстен. След смяната му на втора степен на вентилатора вече духа по-силно от четвърта преди смяна на филтъра - това на Пунто ЖТД. Но ако климатика е дал фира само смяна на филтъра няма да помогне.
          Peugeot 301
          Punto 1.9 JTD - на жената

          Коментар

          Working...
          X