Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търси се ретро Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търси се ретро Фиат

    Здравейте, търсим някаква непретенциозна (тоест не твърде скъпа) ретро кола за подарък за много близък човек. Нещо от 60-те , 70-те - например 500, 850, 124 и т.н. - ако сте срещали нещо такова за продан наскоро ще се радвам да споделите!
    Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

    #2
    Мерси на всички , които ми писаха! Вече се сдобихме със страхотна кола, при това Fiat - 1100! :D
    Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

    Коментар


      #3
      boyo написа:
      Мерси на всички , които ми писаха! Вече се сдобихме със страхотна кола, при това Fiat - 1100! :D
      Дай снимки и ние да я видим...
      MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
      ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

      Коментар


        #4
        ще я снимам, разбира се!колата е в добро състояние, но като всяка кола на 45 години има стотици неща, които може да се подобрят, така че който има части за продан за 1100R (някои са идентични с 850 или други модели) да ми пише на лични! Мерси
        Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

        Коментар


          #5
          Толкова ли много са се отзовали с ретрота за продажба?И аз търся ретро но от 60те или по рано, но до момента на нищо интересно не попадам
          Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
          Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

          Коментар


            #6
            Тони_Казичане написа:
            Толкова ли много са се отзовали с ретрота за продажба?И аз търся ретро но от 60те или по рано, но до момента на нищо интересно не попадам
            колега ,обади се на този номер 0898778566 гюровкато търсих го видях на обява в списание автокласика, беше мисля от юни месец, в сливница е човека и продава много коли , включително два Topolino и три Balilla - нямам никаква идея за състоянието
            Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

            Коментар


              #7
              Тони_Казичане написа:
              Толкова ли много са се отзовали с ретрота за продажба?И аз търся ретро но от 60те или по рано, но до момента на нищо интересно не попадам
              Колега тука се продавт доста ретрота и не само фиати ако искаш ще погледна тук там и щи прата снимки и цени
              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

              Коментар

              Working...
              X