Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Става ли авансатор от Рено Канго 1.9 на Мареа 1.9ТД?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Става ли авансатор от Рено Канго 1.9 на Мареа 1.9ТД?

    Здравейте колеги,попаднах на една тема и прочетох това:"АКО имате проблем с авансатор за Мареа 1.9ТД 100 коня смело си купувайте от Рено Канго 1.9, 1:1 са и струва само 56 лв. чисто ново!! Не намерих разлика между двата с изключение на буксата , но там го побългарихме " Препечатано от пост на колегата Yahoo. МОЖЕ МНОГО ДА ПОМОГНЕ НА КОЛЕГИТЕ С ДИЗЕЛИТЕ ,Та да попитам и аз истина ли е?Ако е какво точно е Кангото? БлагодаряМодерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

    #2
    Re: авансатор???

    djo8 написа:
    Здравейте колеги,попаднах на една тема и прочетох това:"АКО имате проблем с авансатор за Мареа 1.9ТД 100 коня смело си купувайте от Рено Канго 1.9, 1:1 са и струва само 56 лв. чисто ново!! Не намерих разлика между двата с изключение на буксата , но там го побългарихме " Препечатано от пост на колегата Yahoo. МОЖЕ МНОГО ДА ПОМОГНЕ НА КОЛЕГИТЕ С ДИЗЕЛИТЕ ,Та да попитам и аз истина ли е?Ако е какво точно е Кангото? Благодаря
    Знаеш ли преди колко време съм задал същия въпрос?Няма отговор!Няма и да има.Много е лесно да пуснеш една приказка и им гледай сеира!Авансаторите са все още едно много скъпо удоволствие,и за подобна сума може само да го рециклираш!Успех!!!

    Коментар


      #3
      Re: авансатор???

      благодаря за отговора,но сумата не е голяма и си мисля за проба ,но все пак не е лошо да сондираш за мнение
      който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

      Коментар

      Working...
      X