Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

жтд гасне през 10 секунди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    жтд гасне през 10 секунди

    смених дачика на кoляновия вал несе прави сега ми казаха че дачика на налягане на нафтата може да прави проблем откачих буксата и се оправи ама немойе да се изрейе до краи стига до 3600 оборота някакжи идеи какво можеда му е

    #2
    Аз имам идея...Да се научиш да пишеш на български език. Имам учебниците, ако искаш мога да ти услужа. Лично аз за "клянов вал" не съм чувал. Леле то е трудно дори да си представя какво си искал да напишеш. Ще направя опит за превод:
    Смених датчика на коляновия вал и колата не се оправи. Казаха ми, че е възможно датчика за налягането на нафтата да прави проблем. Откачих го и се оправи, но сега колата неможе да се настъпи до край, максимума е 3600 оборота. Някой има ли идея какъв може да е проблема.
    Дори и като го написах пак ми е трудно да осъзная какво се случва с автомобила?! Но ми се струва, че или не и достига нафта или въздух. Провери си въздушния филтър и пътищата на нафтата. Както и горивен филтър. И как така се е оправила като си откачил датчика за налягането, а неможе да се настъпи до край. Какво се е оправило тогава?!
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Каквото и да му е диагностиката ще си покаже. Направи такава и запиши номерата на грешките. Тук има доста колеги, които само по това ще ти решат проблема без излишни средства!
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

      Коментар


        #4
        ами не гасне вече тожа се оправи

        Коментар


          #5
          Не гасне, но влиза в авариен режим и мотора си променя звука и работата като цяло. Затова не може да се форсира както трябва. Може найстина да имаш проблем с този датчик, но това ще го каже една диагностика, иначе рискуваш ако го смениш да се набуташ с 300+лв

          Коментар

          Working...
          X