Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за дебитомер на Стило 1.9 Jtd Mjet 16v 2004г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за дебитомер на Стило 1.9 Jtd Mjet 16v 2004г

    Здравейте колеги!Имам проблем с дебитомера колата сякаш не включва търбо преде 2700-2800оборота. Ходих на елкон и там диагностиката показа че проблема е в дебитомера. Почистиха го но отново хваща грешка и колата се замисля понякога когато почне да ускорява. Питах колко струва и ми казаха 666лв. Направих си труда да потърся из интернет и намерих няколко по евтини варианта на деботомера за мойта кола, той е с номер 0 280 218 120. В български сайт Бош за 435лв, в английски за 198евро и в Ибей за 70долара. Номерата отговарят, снимките са напълно еднакви. Бихте ли ме посаветвали какво е най-правилното решение според вас? Кой да купя и каква може да е разликата?

    #2
    Разкачи го и покарай без него.Моя съвет е ако се окаже в МАФа проблема - само Бош и само от официален вносител.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Разкачи го и покарай без него.Моя съвет е ако се окаже в МАФа проблема - само Бош и само от официален вносител.
      По-добре за колата е да е Бош оригинален или всяка друга алтернатива ще се развали в близко бъдеще? Кое от двете те кара да ме съветваш по този начин?

      Коментар


        #4
        Всяка друга алтернатива не се знае колко точно ще работи. Точно затова е по добре да купиш нещо доказано и по скъпо.Аз така се направих на дявол и добре, че ме познават в магазина та ми сменяха дебитомерите, какви ли не фирми смених до като не уцелих на такъв който да мери точно за цена от 90лв.

        Коментар


          #5
          chaveto написа:
          Всяка друга алтернатива не се знае колко точно ще работи. Точно затова е по добре да купиш нещо доказано и по скъпо.Аз така се направих на дявол и добре, че ме познават в магазина та ми сменяха дебитомерите, какви ли не фирми смених до като не уцелих на такъв който да мери точно за цена от 90лв.
          ако не е прблем би ли ми казал коя е тази марка да проверя дали има за моята кола

          Коментар

          Working...
          X