Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем ФИАТ ДУКАТО 2.5 ТДИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем ФИАТ ДУКАТО 2.5 ТДИ

    Здрасти зна4и проблема е следният вадиш клуча и микробуса продължава да работи къде ли не ходих смених някъв клапан на помпата и пак проблема е съштия само да кажа помпата е Бош и накрая ми казахаи проблема може и да е от помпата но преди да го дам да отварят помпата ако някои е имал такъв проблем да сподели от къде е бил проблема микробуса е 2.5 тди 115кс.97г.ина4е вси4ко си е ок върви си супер пали без проблем ама вадиш клу4а и продължава да раб.и след секунди или 1м.си гасне и така кофти раб.Добре дошъл колега!Преди да постваш те съветвам да прочетеш правилата на форума!1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Благодаря предварително

    #2
    Re: Проблем ФИАТ ДУКАТО 2.5 ТДИ

    dido___78 написа:
    Здрасти зна4и проблема е следният вадиш клуча и микробуса продължава да работи къде ли не ходих смених някъв клапан на помпата и пак проблема е съштия само да кажа помпата е Бош и накрая ми казахаи проблема може и да е от помпата но преди да го дам да отварят помпата ако някои е имал такъв проблем да сподели от къде е бил проблема микробуса е 2.5 тди 115кс.97г.ина4е вси4ко си е ок върви си супер пали без проблем ама вадиш клу4а и продължава да раб.и след секунди или 1м.си гасне и така кофти раб.Добре дошъл колега!Преди да постваш те съветвам да прочетеш правилата на форума!1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Измери на клапана пуск/стоп има ли напрежение след като си отнел контакт.Ако отсъства значи засяда сърцето на клапана.Нов клапан е 25 лв. Ако има напрежение макар и 1-2 волта,значи нещо някъде става.Пробвай с натискане на спирачката.Няма логика но в практиката ми до сега съм имал три случая,два с Опел остава напрежение около 2 волта и с натискане на спирачката напрежението изчезва и колата гасне.Другата е Ауди Б4 с ел.помпа бош там пък дърпаш ръчната и тогава гасне.Успех!

    Коментар


      #3
      кола

      Като начало клапан и после не трябва да се вади ключа като колата работи трябва да изгасиш и тогава да се вади Също така и кабелите към двигателя може някъде да се губи маса
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Re: кола

        kluchar написа:
        Като начало клапан и после не трябва да се вади ключа като колата работи трябва да изгасиш и тогава да се вади Също така и кабелите към двигателя може някъде да се губи маса
        Е да,то е най-логичното ,само дето пише че са сменили клапан на помпата,и ако е същия дето аз и ти казваме....!Поздрави!

        Коментар

        Working...
        X