Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с едната дюза

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с едната дюза

    Сутрин като запаля светва но като загрее изгасва и проблема е в това че тече от едната дюза тече на какво може да се далжи това сменях маркучетата намаля но пак си тече слабо обаче както си е било до сега.Помагаите

    #2
    и аз съм със същия проблем намери ли решение

    Коментар


      #3
      Проверете си датчика за температурата на охл.течност.
      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
      Kawasaki ER-6n'2012

      Коментар


        #4
        не знам какво общо има датчика с дюзите колега??? кажете от къде тече -от дюзата или от главата и в двата случая дюзата се сваля,ако е дюзата се разглобява и се почиства добре сменят се уплътненията и се надяваме да не тече отново ако тече между дузата и главата то ще губи и компресия сваля се отдолу има тарелка(дифтунга) най-добре да се смени,почиства се леглото най-лесно и чисто става с бургия,разбира се на РЪКА И МНОГО ВНИМАТЕЛНО ДА НЕ НАРУШИТЕ ПРОФИЛА НА ГЛАВАТА,ако е необходимо ще се затъпи на шмиргел.пратете снимки или пишете по-точно за проблема,ако пък искате пишете на лични,аз съм от София няма страшно ще го оправим :P .поздрави

        Коментар


          #5
          marinavtom написа:
          не знам какво общо има датчика с дюзите колега???
          marea2.4 написа:
          Сутрин като запаля светва но като загрее изгасва...
          Чети преди да питаш!!!Една и съща болест ходи по всички коли от една и съща модификация.
          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
          Kawasaki ER-6n'2012

          Коментар


            #6
            Теча няма нищо общо с лампата която светва!

            Коментар


              #7
              Теча си е теч и той си е някакъв механичен проблем.Едва ли някой ще смеси двете неща и да не може да ги разграничи.Или може би трябва да пишим постове като за първолаци... :D
              AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
              HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
              Kawasaki ER-6n'2012

              Коментар

              Working...
              X