Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик колянов вал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик колянов вал

    Здравейте, Какво прави колата ако датчика на коляновият вал сдаде багажа и може ли той ту да сработва ту не? мареа 1.9 тд100
    Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
    харчи: DOSTA

    #2
    Re: Датчик колянов вал

    avent написа:
    Здравейте, Какво прави колата ако датчика на коляновият вал сдаде багажа и може ли той ту да сработва ту не? мареа 1.9 тд100
    Какво се косиш ти даже нямаш датчик колянов вал

    Коментар


      #3
      Re: Датчик колянов вал

      lubomm написа:
      avent написа:
      Здравейте, Какво прави колата ако датчика на коляновият вал сдаде багажа и може ли той ту да сработва ту не? мареа 1.9 тд100
      Какво се косиш ти даже нямаш датчик колянов вал
      Тук грешиш! И да може да сработва от време на време.
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        д

        например оборотомера няма да работи ако имаш проблем с дачика.Какъв проблем има колата.
        тел.0897943620

        Коментар


          #5
          Re: Датчик колянов вал

          eh4ev07 написа:
          lubomm написа:
          avent написа:
          Здравейте, Какво прави колата ако датчика на коляновият вал сдаде багажа и може ли той ту да сработва ту не? мареа 1.9 тд100
          Какво се косиш ти даже нямаш датчик колянов вал
          Тук грешиш! И да може да сработва от време на време.
          Говорим за тд 100 колега

          Коментар


            #6
            Колата пали добре, не пуши, само пропушва като смачкам педала/ нормално за в момента/ после си е добре но от време на време като че ли колата се отулва все едно ме бута нещо отзад и колата става пъргава за секунди а може и за минути каране. След това все едно забива от раз а може и пак да ускоря. Помпата е ОК. Въздух няма с прозрачни шлаухки е, крушата и филтрите подменени, цедка в резервуара няма. Умна дюза добре мерена преди 1 ден. Колата го прави постоянно, разход завищен винаги е карана така но ме дразни вече доста много. Казаха ми че ако датчик колянов вал ту стработва ту не прави така. оборотомер работи. Ако няма какво е това с този номер 6PU 009 146-261 ? Това е по номер на ХЕЛА и може да се провери в ТЕКДОК-а.
            Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
            харчи: DOSTA

            Коментар


              #7
              Re: Датчик колянов вал

              lubomm написа:
              ......Говорим за тд 100 колега
              Да точно за ТД100 говорим но и за ТД75 да беше пак има(въпреки че за него не знам за нещо друго освен обротомера служи ли)
              ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
              ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

              Коментар


                #8
                avent написа:
                Колата пали добре, не пуши, само пропушва като смачкам педала/ нормално за в момента/ после си е добре но от време на време като че ли колата се отулва все едно ме бута нещо отзад и колата става пъргава за секунди а може и за минути каране. След това все едно забива от раз а може и пак да ускоря. Помпата е ОК. Въздух няма с прозрачни шлаухки е, крушата и филтрите подменени, цедка в резервуара няма. Умна дюза добре мерена преди 1 ден. Колата го прави постоянно, разход завищен винаги е карана така но ме дразни вече доста много. Казаха ми че ако датчик колянов вал ту стработва ту не прави така. оборотомер работи. Ако няма какво е това с този номер 6PU 009 146-261 ? Това е по номер на ХЕЛА и може да се провери в ТЕКДОК-а.
                Тея проблеми не са от датчик колянов вал. Ако беше тои щеше и оборотомера да спира. Що не пробваш да затапиш ЕГР .
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #9
                  Затворен е отгоре /затапен/ но ми испускат газове от тръбата му която излиза от колекторните тръби над турбото
                  Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
                  харчи: DOSTA

                  Коментар


                    #10
                    Re: Датчик колянов вал

                    avent написа:
                    Здравейте, Какво прави колата ако датчика на коляновият вал сдаде багажа и може ли той ту да сработва ту не? мареа 1.9 тд100
                    Браво бе! Значи напразно ме познаваш! Или може би ме изпитваш в ефир?За да не си разбъркваш повече мозъка ,направо на въпроса:ако загубиш датчика на коляновия вал,па макар и временно колата ще влезе в максимално предвърение и това в никакъв случай нама да го осетиш като подобряване на динамиката!!!!!А ,това че си патиш с колата ти е от главата!!!!Знаеш защо го казвам!Други въпроси????Поздрави!

                    Коментар

                    Working...
                    X