Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1.9 ТД 100 пуши много

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колата си беше на обороти при замерването и тогава показваше грешката в свободна състояние този дето го прави небеше кой знае какъв майстор въпреки че се води за такъв! Не е гледал показателите при форсиран двигател тои даже едвам намери буксата за диагностика първо в буксата за абс-а беше включил приемника после в някаква др букса и накрая намери правилната! :D Сами си правете извода закакво говориме!

    Коментар


      #17
      ahil_m написа:
      Колата си беше на обороти при замерването и тогава показваше грешката в свободна състояние този дето го прави небеше кой знае какъв майстор въпреки че се води за такъв! Не е гледал показателите при форсиран двигател тои даже едвам намери буксата за диагностика първо в буксата за абс-а беше включил приемника после в някаква др букса и накрая намери правилната! :D Сами си правете извода закакво говориме!
      Е за това говорим де,на твоя потенциометър може да му няма нищо,а да трябва само реглаж

      Коментар


        #18
        а как може да стане регулажа? видях че има улей за болчетата който го даржат само с завъртането на датчика ще стане ли?

        Коментар


          #19
          не,трябва компутър

          Коментар


            #20
            marinavtom написа:
            колега от София съм имам помпа ,дюзи, авансатор, потенциометър и какво ли още не(останали в резерв от моита).провери да не е скъсан накой маркуч на турбото,и ако искаш пиши на лични да я погледнем,имам свободно време за губене.
            Колега , щом имаш време да дойда и аз да гледаме повече хора повече коли ....даже си ми и комшия , може да ме просветлиш малко , че имам много неясни неща под този капак , запърви път карам дизел ....
            Fiat Marea Weekend
            HLX 1,9 TD 100
            1999

            Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

            Коментар


              #21
              А бе вие не правите ли срещи всяка седмица?

              Коментар


                #22
                Еми аз засега не съм успял на нито една да отида за съжаление А и предпочитам да попиинеме биричка и да се запозная с колегите , вместо да се мърляме...
                Fiat Marea Weekend
                HLX 1,9 TD 100
                1999

                Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

                Коментар

                Working...
                X