Страница 1 от 19 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 187

Тема: Продавам Авточасти за всички модели Фиат

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    05.01.2010

Продавам Авточасти за всички модели Фиат

Цените са най-изгодните за колегите от форума не съм фирма, а частно лице така че може да разчитате на сериозни ценови споразумения питайте каквото ви трябва и ви давам цена !-20% Отстъпка при доставки с Еконт !
    Tipo 1.6 mi 78HP

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    05.01.2010
    Моля правете и запитвания в темата :D
    Tipo 1.6 mi 78HP

Бута детска количка
    Регистр. на
    13.04.2011

Части за Фиат Пунто 2003г.

Части за Фиат Пунто 2003г.(2 врати)Лява врата,ляв калник,ляв фар,преден капак???Благодаря!

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    05.01.2010

Re: Части за Фиат Пунто 2003г.

Цитат jjbg написа:
    Части за Фиат Пунто 2003г.(2 врати)Лява врата,ляв калник,ляв фар,преден капак???Благодаря!
    Колега за този модел само чисто нови части мога да ти дам цени, но смятам че ще предпочетеш да купиш от автоморгата ако греша винаги можеш да ме поправиш и да ти дам цени + при чисто новите трябва да си сметнеш боядисване тъй като са грундирани и подготвени за боядисване и са в черен цвят Поздрави!
    Tipo 1.6 mi 78HP

Фиат фанатик
    Регистр. на
    17.02.2010
    Здравей колега.Кажи ми цени за тампон на скоростната кутия и тампони за заден мост-4 броя.За пунто 1,4 GT turbo.Мерси.

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    05.01.2010
    Цитат gituli написа:
    Здравей колега.Кажи ми цени за тампон на скоростната кутия и тампони за заден мост-4 броя.За пунто 1,4 GT turbo.Мерси.
    Тампон на скоростната кутия (ЛЯВ) ФЕБИ: 59лвТампон на заден мост 14.72лв х2 = 25.44лвТампон на преден мост 12.48лв х2 =20.98лвМога да смятам това е допълнителна отстъпка за количества!Поздрави
    Tipo 1.6 mi 78HP

Фиат маниак Аватарът на Kotseto
    Регистр. на
    22.06.2009
    За Фиат Стило 1.8Рамка радиатор, не знам дали това е точното наименование на нещото което търся, но така ми го описаха на каското, а и аз не снам как точно да го обясня... Пласмасата която държи всичко по предницата...Ако я имаш ще ми трябват и още няколко неща - ляв подкалник, моторчето за пръзкалките на чистачките и тръбата от кутичта за въздушния филтър до двигателя...

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    05.01.2010
    Цитат Kotseto написа:
    За Фиат Стило 1.8Рамка радиатор, не знам дали това е точното наименование на нещото което търся, но така ми го описаха на каското, а и аз не снам как точно да го обясня... Пласмасата която държи всичко по предницата...Ако я имаш ще ми трябват и още няколко неща - ляв подкалник, моторчето за пръзкалките на чистачките и тръбата от кутичта за въздушния филтър до двигателя...
    Колега за да избегнем всякакви последващи недуразумения ще съм ти благодарен, ако споделиш по конкретно за какъв автомобил говоримМарка/модел/година/модификация/кубици/ или VIN номер и така ще мога да ти дам най-точна офертапоздрави
    Tipo 1.6 mi 78HP

Бута детска количка
    Регистр. на
    13.04.2011
    Търся стъпков мотор за FIAT CROMA 2.0 I.E 116kc.
    KOMITOV

Търся заден "джам" за пунто кабрио .

Страница 1 от 19 12311 ... ПоследнаПоследна

Тема: Продавам Авточасти за всички модели Фиат

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •