Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Сега остава и капачка да изскочи от някъде(някой).
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      #62
      Някой да ми ПОДАРИ???

      fihi написа:
      Сега остава и капачка да изскочи от някъде(някой).
      Имай търпение ! Когато ударя от тотото ще ти харижа капачката барабар с колата
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #63
        fihi написа:
        Трябва ми капачката на десния фар(за късите) и ключа за гумите, че на моя му се случи те т’ва:
        Ако някои има и друг ключ в излишък ще съм много благодарен,че аз пък въобще нямам

        Коментар


          #64
          xctr написа:
          Търся 2 носача от Marea / Bravo HGT. Няма значение в какво състояние са ама ако са оригинални ще черпя много! :D
          Приемам без никакво значение от състоянието и носачи от Седичи / Delta HPE (с широките калници).
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #65
            Колеги, ако има някой да ми подари копче за аварийните, че тва при мен явно е консуматив. . .
            I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

            Коментар


              #66
              kosta написа:
              Ключ ще ти подаря аз кой бега от 2 кила ракия, салата и пържени картофи
              Коста, срам нямаш ли ?
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #67
                Колеги, да се намира на някои 14’ тазове и копчето за стъклото на дясната предна врата на брава . Ако на някои му се намира да пише на Л.С. , пък после ще има почерпка разбира се
                Fiat Brava 1.9 TD 75

                Коментар


                  #68
                  Някой да има да ми даде железни джанти за колата от подписа 14 цола поне 2 ако се намират де или на някоя разумна цена

                  Коментар


                    #69
                    Търся малко говорителче за Мареа комби. Намират се на колоните на багажното. Трябва ми дясното(стоейки зад колата) , не че има значение ама да уточня. Ако на някой му се намира такова да се обади. Ако никой не иска да го подари съм готов да си го платя на разумна цена
                    now. BMW E39 523i '98 170hp
                    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                    Коментар


                      #70
                      някой да има дръжка за пунто, за пасажерското място? Ако има и за шофьорското...става въпрос за Punto Mk.I (ако има значение - GT1) че като реших да повозя баща ми ми направи забележка, че нямало дръжки :Dedit: Пропуснах: и кука за теглене, че като счупи бутало се наложи да го карам така 15 км :D Добре, че е фиат, а не някой VolksWagen да кажем, че нз какво щях да правя...

                      Коментар


                        #71
                        На някой да му се намира кора за багажника на фиат браво..

                        Коментар


                          #72
                          nikolai91 написа:
                          На някой да му се намира кора за багажника на фиат браво..
                          Да на ето този младеж,ако не я е продал вече.Свържи се с него от един град сте. http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=9006
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            #73
                            Днес си прецаках единият бензинов инжектор,та пускам обява и тук.Търся бензинов инжектор за двигател 182А4000 ( 1,6 16клапана, с 4 дупки)
                            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                            Коментар


                              #74
                              Язе си търся ,карбураторче за ладичка. Някой ,ако има нещо останало му от соца ,да се търкаля из мазето ,ще го отърва с удоволствие от него.Ако ми хареса ,нещо може и да платя някой лев Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                              Коментар


                                #75
                                Някой да има за подаряване стар тампон за ск. кутия на Стило JTD ?Трябва ми за месец, после мога да го върна
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X