Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    осрахте темата вече :D Аз съвсем сериозно търся задни колани за мареа,браво,брава,двата странични. Уви наш колега засега ме мотае с тия колани,ако някой има излишни или не ги ползва да драсне лично.
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #17
      търся два болта от предни спирачни дискове.на снимката - болта в дясно до спирачния апарат.

      Коментар


        #18
        А аз търся дръжки за купето на пунто (тези със закачалките над вратите)....тези в момента са бели и 2 оттях са счупени, така че всякакви варианти ме устройват....готов съм и да платя, ама не много :D
        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

        Коментар


          #19
          u_bo написа:
          търся два болта от предни спирачни дискове.на снимката - болта в дясно до спирачния апарат.
          Имам такива колега, ама съм от София.Аз търся 2 а може и един, ама ляв заден пластмасов праг на вратата за типо. Че моя много балъшки се счупи...
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #20
            u_bo написа:
            търся два болта от предни спирачни дискове.на снимката - болта в дясно до спирачния апарат.
            Утре сте рекламирам една навигациа купена от И.С.19 и ако ми иа уважят сте ти свалиа 2 от моита кола-оригинални,или сте купиа 2 ладови.
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар


              #21
              lubo_Y10 написа:
              Утре сте рекламирам една навигациа купена от И.С.19 и ако ми иа уважят сте ти свалиа 2 от моита кола-оригинални,или сте купиа 2 ладови.
              - не знаех че ладови стават- какво е И.С.19 ?

              Коментар


                #22
                Обърнах на БГ и бавно бавно пиша: Янко Сакъзов №19
                LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                Коментар


                  #23
                  някой да има излишен клапан електрическият за управлението на егр на jtd 105 и пласмасата която е окола ключалката на багажника че при едно товарене се счупи
                  Bravo 1.9 jtd 1999

                  Коментар


                    #24
                    на мен ми трябват 2 амортесора за багажник за темпра комби... работежи да са моля , че мойте дори и сега в топлото време изпускат и багажника не държи . на някой да му се намират ?!?! :D
                    Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                    ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                    Коментар


                      #25
                      paralesa написа:
                      осрахте темата вече :D Аз съвсем сериозно търся задни колани за мареа,браво,брава,двата странични. Уви наш колега засега ме мотае с тия колани,ако някой има излишни или не ги ползва да драсне лично.
                      колега имаш ги коланите /от брава са ,само двата задни ти трябват ? да не объркам нещо но в момента колата е в бокса и ще трябва да почакаш 2-3 дни да ти ги пратя ако искаш Незнам само куриера колко ще ти излезе от софия за да не се обезмисли подаръка прати ми на л.с данни за доставка и като ги пратя ще пиша :D

                      Коментар


                        #26
                        търся си пластмасовата кора на пасажерската седалка(дясната)

                        Коментар


                          #27
                          Някой ако има читави двата задни амортисъора за 5тата врата на типо ...
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #28
                            Някой да има да ми подари теглич за фичо от тези дето се навиват при теглене
                            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                            FIAT BRAVO 1.8GT
                            FIAT BRAVO 1.9TD ex

                            Коментар


                              #29
                              zaio написа:
                              Трябва ми десен фар за Мареа. С лупа. По-ефтин, по възможност без пари .
                              При същите условия вече търся и картер за 1.8 16V .

                              Коментар


                                #30
                                търя болтове за маховик от браво хгт може и маховик почерпката гарантирана

                                Коментар

                                Working...
                                X