Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Капачката в дясно на бронята на браво мисля че криеше куката ии търся парче тенекия от калник , врата по възможност да е право 50 см дълго и 15тина широко
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      Slavi_Lancia написа:
      Е златен си, толкова бързо не съм очаквал че някои дори ще пише И да не остане за мен здраве да е, изпарителя ми е много високо и трудно се обезвъздушава системата та искам да му сложа едно такова парче с пробка да мога да обезвъздушавам чак от там
      М да и аз го имам този проблем с изпарителя на бравото.Монтиран е малко на височко и трудно се обезвъздушава системата.И да не стане с моя мъркуч с пробка,ще ти намеря от друга.Няма страшно.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        popara801 написа:
        Slavi_Lancia написа:
        Е златен си, толкова бързо не съм очаквал че някои дори ще пише И да не остане за мен здраве да е, изпарителя ми е много високо и трудно се обезвъздушава системата та искам да му сложа едно такова парче с пробка да мога да обезвъздушавам чак от там
        М да и аз го имам този проблем с изпарителя на бравото.Монтиран е малко на височко и трудно се обезвъздушава системата.И да не стане с моя мъркуч с пробка,ще ти намеря от друга.Няма страшно.
        Е да, аз не държа да е от фиат, просто парче маркуч с пробка размера му..... мисля че е Ф18
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          Slavi_Lancia написа:
          Е да, аз не държа да е от фиат, просто парче маркуч с пробка размера му..... мисля че е Ф18
          ф 16 mm е вътрешният диаметър на маркуча за отопление на изпарителя!

          Коментар


            ///// написа:
            Slavi_Lancia написа:
            Е да, аз не държа да е от фиат, просто парче маркуч с пробка размера му..... мисля че е Ф18
            ф 16 mm е вътрешният диаметър на маркуча за отопление на изпарителя!
            Благодарско
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              Ако някой ми подари фабричното радио на Мареа ще съм много благодарен!
              Fiat Marea 1.9 TD 100

              Коментар


                Ако някой има за подаряване предни седалки за Брава със здрава тапицерия ще съм му много благодарен
                Brava td100 1999г.
                CIVIC 1,6 SOHC VTEC EH9 на части !
                http://besniq30.snimka.bg/automobile...9-td100.672971
                Форд Фокус 1.8 Тдди
                http://picbg.net/pic1.php?u_id=71529...84&i_id=688945

                Коментар


                  Някой колега ако има задна кора с дупки за браво и се чуди как да се отърве от нея
                  Fiat punto 1,1
                  Fiat bravo 1,6 16v
                  Fiat bravo 2,0 20v
                  Honda civic 1,5
                  BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                  Коментар


                    На някой да му се намира левия светоотразител в задната броня на мареа комби?

                    Коментар


                      Търся фасунката на габаритите.Говоря за фар с лупа от марея!!
                      "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                      Коментар


                        Търся тас/ове 14" от Браво 2000г+ от този тип
                        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                        Коментар


                          някои да има да ми подари централната конзола от Мареа мисля че и от другите коли са същите само пластмасата без врътките
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            Всякякви части за Delta1 ще ми бъдат от полза

                            Коментар


                              Колеги може да ми подарявате всякакви части за Фиат 126(Фичо).Разбирасе и черпя.
                              Поздрави от Варна

                              Коментар


                                здравеите, на някой да му се намират 1 2 дръжки за браво/бтава/мареа
                                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                                .

                                Коментар

                                Working...
                                X