Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ako имаш път към пловдив,ще ти дам адрес

    Коментар


      На някой да му се намира ненужен автокасетофон?
      1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
      2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

      Коментар


        Търся шофьорски колан за браво
        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

        Коментар


          На някой да му се намират и да не му трябват: антена и средно огл. за обратно виждане за пунто мк2?
          Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

          Коментар


            Имали все още калъфките?

            И да попитам на някой да му се намира излишен маншон, топка за фиат (не оригинални) .
            Последна редакция от mitice; 12.10.2016, 12:15.
            this

            Коментар


              На някой да му е намира излишен пластмасовия въздуховод за брава 1.6 над радиатора

              Коментар


                Колеги, на някой да му се намира излишна врътка за регулиране на облегалката на седалката, защото вече на няколко места или нямат такива дреболии, или отказват да ми продадат само това? Колата е Мареа от 1999 г.
                1999 Marea Weekend 1.6 16v
                2000 Alfa Romeo 166 2.0 TS

                Коментар


                  Здравейте колеги , на някой да му се намира счупен ляв фар с лупи от Мареа, трябва ми здрав рефлектор за дългите светлини.
                  Fiat Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    ако все оште тарсиш 0899705880

                    Прочети заглавието на темата.
                    Модераторски екип на fiatforum.bg
                    Последна редакция от nikolce; 29.01.2017, 14:49.

                    Коментар


                      Здравейте на някой да му се намира термостат за брава 1.6 .Трябва ми от модела който се развива за опити.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        Търся казанче за чистачки все още за пунто мк1 , и топка на лоста с гумата или някоя която да пасва на пунто мк1
                        this

                        Коментар


                          Търся букса за заден стоп (ляв) за Браво, не изгоряла. На 2 3 места ми искат по 10 15 лв за букса

                          Коментар


                            Здравейте колеги, търся пружината на пасажерската сведалка на фиат браво, тази която при вдигане на лостчето отключва седалката да се движи наред назад.
                            ----------------------------------------------------------------------------
                            Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                            ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                            ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                            Коментар


                              Търся пружина/и за клапан за пунто 1.предлагам бартер ..за други неща

                              Коментар


                                Здравейте, трябва ми лупа за ляв фар на къси светлини на пунто 1.9 D 2001 г. (с халогена) цокъла е H1, дълги H1, а халогена H3 също калник и предна броня, ако някой има за изхвърляне да пише, може да се разберем за някакви пари, мерси!

                                Коментар

                                Working...
                                X