Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

    Предлагам да имаме и тема подобна на Тема за ПОДАРЯВАНЕ на части и аксесоари които не ни трябват , но в тази тема да си искаме подаръци, а не да ги предлагаме.Така нека бъда първия.Трябва ми вратата на джабката за Брава/Браво.Ето и една молба на колега от Тема за ПОДАРЯВАНЕ на части и аксесоари които не ни трябват:
    А предна маска от Марея да има някой излишна.
    Темата е преместена с коригирано заглавие.Модераторски екип fiat-bg.org
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    #2
    Ми освен да ме беше питал по скайп,ама като съм на работа и нямам комп как да ти кажа.Имаш от мене като се видим напълно безплатно.Само вратичката с дръжката или цялата жабка да нося?
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      нека се включа и аз - някой иска ли да ми подари капак за бушоните за Браво/а/Мареа?
      ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

      Коментар


        #4
        А някой да има да подарява плафонче от жабката за СТИЛО ?? Бях писал на един колега в раздела продава ама няма отговор.. Та ако някой има излишно
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #5
          Някой да има за подаряване 17-ка железна джанта 5х98 )

          Коментар


            #6
            случайно някой да има 2бр. задни колони за пунто мк1?
            Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

            Коментар


              #7
              Бъдете по-скромни, че както сте я подкарали, някой може да поиска дори Ферари! :D
              Няма начин да няма начин!

              Коментар


                #8


                nikolovvd написа:
                Бъдете по-скромни, че както сте я подкарали, някой може да поиска дори Ферари! :D
                Аз не съм казал за 200 лв колони , а най-обикновени.колко да се каже , че има задни.
                Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                Коментар


                  #9
                  Някой да има да ми подари пасажерска външна дръжка за Браво (незнам от Брава дали стават)?За мой колега е, като е склонен да плати 5 лева
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    Трябва ми десен фар за Мареа. С лупа. По-ефтин, по възможност без пари .

                    Коментар


                      #11
                      аз пък бих се възползвал от оБтяжна и паразитна ролка за пистовия ремък от браво жтд

                      Коментар


                        #12
                        GSM dual sim с/у почерпка.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #13
                          NikMar написа:
                          GSM dual sim с/у почерпка.
                          Тва е то габровец... Телефонче дуал сим, пък само една почерпка.. де го дават така

                          Коментар


                            #14
                            CHILIEV написа:
                            NikMar написа:
                            GSM dual sim с/у почерпка.
                            Тва е то габровец... Телефонче дуал сим, пък само една почерпка.. де го дават така
                            Нали темата е такава... , аз поне си правя устата да почерпя, а някои и това не предлагат
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #15
                              Някой да ми ПОДАРИ???

                              Някоя колежка няма ли да си поиска като подарък една незабравима нощ :D
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар

                              Working...
                              X