Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fihi написа:
    Кой ли беше с това бързото Добло днес на магистралата?
    Ми май-аз
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      Кои е колегата с черно Браво СА7190 и които крачеше из Люлин с форумска тишъртка
      Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
      EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
      EX.Fiar Ritmo 105TC

      Коментар


        veselin10 написа:
        Днес софийско сиво браво с голям и малък стикер и номер започващ с 14 или 17 на кръговото на "Авалон" в Петрич малко преди два следобяд. Не сигнализирах защото бях с бебешкия Фиат
        Разнищих въпроса. Човека е купил бравото СА1497... със стикерите преди месец или два и не е регистриран.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          Много се извинявам на колегата от Стара Загора с Мареа седан. Много бързах колега, извинявай, че те изправих на нокти!

          Коментар


            Снощи към 12:00 колега със жълто пунто МК2 с много стикери на задното стъкло, беше засечено спряно при търговския център на Света Троица.
            Fiat Bravo 99' 1.6 GT
            Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
            Fiat Bravo 99' 1.6 SX

            Коментар


              Около 18:00 Колега със червено браво малък стикер на задния прозорец и надписа Pioneer номер невидях идваше от ломско и направи ляв завой покрай била-та във Люлин късно го видях и не можах да сигнализирам ....
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                Кой беше днес със зеленикава Мареа на Цариградско на Дружбенския/Горублянския светофар ?Свирнах като го изпреварих и като спря до мен, ама реакциа никакава...
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  Кой с либра вчера ми подсвирна пред университета? Поогледа маргаритките на Кънчо и замина...

                  Коментар


                    Вчера по обяд поздравих колега с Бургаско Браво в Равда с големия стикер на задния джам. Номера беше нещо от сорта: А5516 или 5561...

                    Коментар


                      bubachko написа:
                      Кой с либра вчера ми подсвирна пред университета? Поогледа маргаритките на Кънчо и замина...
                      Аз бях и първо съзрях стикера на задния прозорец. А после нещо не можах да натисна качествено бибитката

                      Коментар


                        Днес към 16:30 май видях Капа с форумски стикер на изхода на Ямбол.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          style34 написа:
                          Днес към 16:30 май видях Капа с форумски стикер на изхода на Ямбол.
                          Възможно е Баси, цяла България на кръст два пъти преминах, и чак в Ямбол да ме мерне някой

                          Коментар


                            Хаха е така е, аз бях с Пежото, сив металик. Та за тебе се сетих де. Бързичко караше ми се струва.
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              Ъ, няма бе, тъй ти се е сторило

                              Коментар


                                style34 написа:
                                Бързичко караше ми се струва.
                                Immortal написа:
                                Ъ, няма бе, тъй ти се е сторило
                                - Бързо ли карах, г-н полицай?- Не, ниско летяхте!

                                Коментар

                                Working...
                                X