Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

    Четвърта част на популярната тема. Старата тема приключи ТУКТемата е винаги актуална, едва ли ще "отиде надолу", затова няма да бъде "важна"

    #2
    Днес на протеста на ОМВ-то на Г.М-то се видяхме с Kotseto
    Fiat Brava 1.4 12V

    Коментар


      #3
      Днес на Шел-а в Бургас Бяло Браво с големия стикер отзад Аз бях със Стилото колегата нещо беше вдигнал капака...кимнах му ама незн дали се усети...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Днес на протеста се засякохме с "шматката", "papaza_f", коко69 и колегата s.w.a.t, който се насочваше към ЕКО-то. Познах му Tипото.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          Втори ден почти пред нас стои паркирано сребристо PUNTO MK2 А8455КМ.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            batproho написа:
            Втори ден почти пред нас стои паркирано сребристо PUNTO MK2 А8455КМ.
            Беше на колега,сега май го ползва сестра му.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Черно/Т.Синьо Типо на трапезица в Бургас преди 24 сек. Видях го от офиса отпред беше с тасове а отзад сякаш с лЯтни жанти Ама беше лъскавко И с голям стикер на задното стъкло
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                Вчера около 18:15 на "Св. Наум" дадох път на едно маслено зелено Браво с малък стикер отзад долу в ляво.Номера беше СА 4621. Не знам дали се усети като подсвирнах докато карах отзад Да си признае кой е
                Skoda AMfabia 1.2 12v
                exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                Коментар


                  #9
                  Днес сутринта, около 08:15ч. на бул. Гешов до ОМВ-то - сива Брава СА 9268 ... с голям и (поне един) малък стикер! Колегата да се чувства поздравен Бях пеша и нямаше как да му привлека вниманието, много бързо профуча покрай мен!
                  ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                  Коментар


                    #10
                    Днес сутринта се засякахме с една колежка от форума.Сива брава с големия стикер, малък стикер, както и малък стикер на Итал форум или фест беше не съм сигурен.СА 9628 .... е номера. Влезе пред мен, аз и подсвирнах понеже видях стикерите, но явно си помисли, че я "гълча" и ми пусна аварийки.Позна ли се колежката.
                    Skoda AMfabia 1.2 12v
                    exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                    Коментар


                      #11
                      май за един и същ автомобил говорим и за да не съм много офтопик: колегата със сивото Браво 8881 (или нещо подобно с много 8-ци), който изпреварихме с колегата ми тази сутрин на Цариградско, малко след 4-ти км., посока към Окръжна Болница да се чувства поздравен! Много съсредоточено гледаше пътя пред себе си и мисля, че въобще не ме видя, че му махах през прозореца
                      ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                      Коментар


                        #12
                        Определено говорим за една и съща кола.И вярно много бързаше. 2 Стикера (малък и голям) а другия на Итал ... нещо си.
                        Skoda AMfabia 1.2 12v
                        exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                        Коментар


                          #13
                          Това с осмиците е предното ми Браво Човека мисля, че не посещава форума, дори съм почти сигурен

                          Fiat Bravo T-Jet 120

                          Коментар


                            #14
                            Много често засичам колегата lyubohar по Яворов и Вапцаров

                            Коментар


                              #15
                              Тази сутрин на светофара на семинарията за десен завой чакаше тъмно синьо Пунто с малък стикер в ляво на задния прозорец.

                              Коментар

                              Working...
                              X