Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тд 100 чести проблеми и решенията им

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    На 90% си мисля че имаш нещо под двигателя което е хлабаво. Провери си кората или капаците на двигателя нещо имаш хлабаво. Ако не ти е проблем я докарай в Търново пътя за гробищата точно преди тях има път в дясно и караш около 400 метра. Подминаваш един сервиз подминаваш газовите пътя и след тях на 60 метра търсиш Антон. Ако искаш пиши на лични
    Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
    харчи: DOSTA

    Коментар


      #32
      dilyan1984 написа:
      само когато е в движение и то като и се подаде средна газ при настъпване на гъзта до долу спира и като загрее пак затихва, а като е в покои както и да и подаваш газ нqма пробле ми. Благодарq ти че се отзова не разбирам много от коли за съжеление и ще се радвам на всqкакви мнениq
      Нещо резонира при определени обороти. На студен ДВГ вибрациите са малко по силни и затова се се чува този шум. Хвани някой да натиска ламрините там където се съединяват, а ти поддържай оборотите при които дрънчи и така докато го хванеш откъде е. При мен Като е студено ми трака десния калник към колонката, откакто го изчукваха, че се получи лек сблъсък. :D Търси нещо подобно. На служебното пежо трака една ламарина точно както при теб на средни обороти, оказа се че като са му сменяли ламарини, между подкалника и купето не са заварили нещо и то си трака.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар

      Working...
      X