Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Водородни клетки. Браунов газ - Дискусия

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    TV+, днес 25.11.2012г., 12:00 часа, "Браунов газ - мит или реалност"Ще бъде интересно. :DЕдит: Пфу..., очаквах нещо ново...
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      Така доста време е минало от последното писано и голямото четене !!!За жалост ние българите винаги сме страдали от това говорим говорим а никой нищо не прави и винаги сме били скептици.От доста години следя тези теми във всички форуми на всички марки коли,джипове,камиони,бусове,мотори и никъде не видях да има доказателства и то категорични да няма как другите който не са съгласни и викат ИЗМАМА са тия клетки да зяпат и да си кажат я наистина може да има нещо такова.Никой не се сети да направи монтаж с видео с модератор на някой от форумите задължително участие за да е по достоверно.Там да сипе до капачката каране мин 500 км и пак до капачката и после обратно без клетката и тогава с това видео вече ще е ясно имали нямали като знаят че е заснет а не само приказки !!!И сега идва момента да споделя моя чичо си направи за него пробно а той си пада доста изобретателен и при него имаше ефект карал съм колата му много кратно и товарена и празна и знам за съжаление икономията е много малка на Бензин.Тази клетка е горе долу като чипа както той дава повече бонус на дизела така и тази клетка дава по добри показатели на дизел !!!Но факта че работи клетка си е факт , сега ми предстои покупка на Фиат Добло 1,9 ЖТД и ще си сложа водородна клетка без да се замислям!!!И не се обиждайте но в чужбина доста ги ползват и според мен за да ги ползват в Германия, Италия и Франция значи има ефект да не сме ние хитрите а те глупаците ??? като гледам колко и с каква скорост се развиваме като нация а те как се развиват Не се сърдете а действайте правете ако можете клетки показвайте творенията опонентите да са малко по смирени и да не почват да казват Измама, Измамници.Това е Лаладжии сме си Българите и такива ще си остане до като вътрешно не се променим от всичко разбираме всичко знаем и щом аз не съм го измислил значи е ИЗМАМА !!!И имам тема за Съвет за Фиат Добло до кога да ви чакам не знам за безсмислени спорове ще блокирате интернет пространството а за полезен съвет мълчите!!!Хайде със здраве и запомнете не сме най умните на света и се научете да крадете занаят а не да го оплювате !!!

      Коментар


        Vankata1985 написа:
        Не се сърдете а действайте правете ако можете клетки показвайте творенията опонентите да са малко по смирени и да не почват да казват Измама, Измамници.Това е Лаладжии сме си Българите и такива ще си остане до като вътрешно не се променим от всичко разбираме всичко знаем и щом аз не съм го измислил значи е ИЗМАМА !!!
        Както виждам, лаладжии не липсват. Я дай видео с колата на чичата, покани 2 - 3 телевизии, разсей съмненията на неверниците. Нали трябва да стигаме ония...
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          Тая тема не беше ли заключена ? Да не е хакнал някой форума ?
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Има доста по запалени лица в този форум да го направят те ако разгледате другите форуми ще видиш че за първи път и за последен взимам отношение във форума след като ви чакам няколко дена да споделите мнение толкова сте и фенове на марката по скоро сте лаладжии и .............За това не ви ща вече съвета и да закупя Фиат Добло никога няма да споделя с вас лаладжиите !!!Ай майната........................................... ....

            Коментар


              Заключвам темата. Ако някой има нещо съществено* да пише по темата, да се обърне към модератор.* - придружено с доказателства, НЕ празни приказки, и на честна дума.
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар

              Working...
              X