Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Водородни клетки. Браунов газ. Общо описание.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    абе , те големите производители що не слагат газови уредби фабрично ми карат бедните собственици на 10- 20 годишни бракми да си слагат газови уредби в гаражи и междублокови пространства ? Видях, че има участници във форума които намекват че съм инсталатор - държа да отбележа че не се занимавам вобще с автомобили . А иначе който иска да си слага а който не иска да не си слага , ако не беше нафтата 2,50 едва ли щяхме да се напъваме толкова .
    лош фиат няма има калпав стопанин

    Коментар


      teodor1976 написа:
      абе , те големите производители що не слагат газови уредби фабрично ми карат бедните собственици на 10- 20 годишни бракми да си слагат газови уредби в гаражи и междублокови пространства ? Видях, че има участници във форума които намекват че съм инсталатор - държа да отбележа че не се занимавам вобще с автомобили . А иначе който иска да си слага а който не иска да не си слага , ако не беше нафтата 2,50 едва ли щяхме да се напъваме толкова .
      Сигурен ли си че не слагат???Я пак си помисли. За "би паур" да си чувал при Фиат?
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        въглеродния оксид и въглеродния диоксид са газове без мирис и цвят, така че това с мирисането е афиф работа.вчера си купувам баничка с боза. гледам на баничарницата лепнато разрешително. на бозата пък пишеше че фирмата е сертифицирана с няколко стандарта. беше отбелязано съдържанието и хранителните стойности. имаше си и срок на годност. разбирате ли на къде бия. що от всички тези продавачи на бълбукатори в световен мащаб няма нито един който да си е тествал продукта.самия факт че устройството пести бензин, означава че ако наредя достатъчно от тях, резервоара ми ще почне да се пълни.тествайте, ама скрийте ключа на балбукатора за да не знае шофьора дали е пуснат за да се избегне тоя фактор.

        Коментар


          въглеродния оксид и въглеродния диоксид са газове без мирис и цвят, така че това с мирисането е афиф работа.
          Не казвам, че усещам как миришат въпросните газове, казвам, че миризмата става по мека поради промененото горене.При бензинов мотор (без клетки) се наблюдават същите неща, като работи и не работи както трябва.

          Коментар


            Добре де понеже си майсторяв що не вземеш да си направиш следния експеримент с един дизел само че с пропан бутан. Ако можеш ползвай някаква горелка с малка дюза така че да можеш да подаваш газ в на почти същото количество. И е видиш че ефекта ще е същия. Още по показателно ще е да подаваш метан ама да не те карам чак толкова сложно. Повярвай ми това последното съм го правил на бензинов мотор.
            BRAVA 1.4 12v - 1998г.


            http://vbox7.com/play:124bedab

            Коментар


              красьо то има и фиат тетрафуел ако е за въпрос . аз говорех по принцип . А и фиат винаги си е изключение
              лош фиат няма има калпав стопанин

              Коментар


                teodor1976 написа:
                красьо то има и фиат тетрафуел ако е за въпрос . аз говорех по принцип . А и фиат винаги си е изключение
                По принцип има и:Volkswagen BiFuel.Opel Zafira CNG ecoFLEX Honda Civic CNGToyota Camry CNGFord Galaxy CNG Suzuki Wagon R CNG/LPGVolvo S40 MultiFuel 1.8F (Gasoline/FFV E85/CNG) Saab 9-3 TriFuelPeugeot 207 VTi CNGи още много...
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар


                  И е видиш че ефекта ще е същия.
                  Това означава, че въпросният газ започва да участва в горенето.

                  Коментар


                    Е няма как да не гори, гориво си е само че с по други параметри на изгаряне. Само че си припомни как се правят настройките на какъвто и да е двигател в режим на празен ход. Какви параметри се търсят. И как реагира ’’автоматиката’’ за да коригира по високото ниво на гориво в сместа за да запази същите обороти. Как се отразява на процеса на изгаряне една такава добавка която при по високи налягания има по взривно запалване и много бедна горивна смес. А основното което се търси е устойчива работа и минимален разход на гориво без да се интересуват чак толкова от изходящите газове. И какво ще се получи когато натоварим двигателя и пак подаваме същото количество газ при вече богата горивна смес по високи обороти. Бе набутва ме се в една материя дето много има за обяснения и аз самия се съмнявам че ще се справя да я обесня на разбираем език.
                    BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                    http://vbox7.com/play:124bedab

                    Коментар


                      Аз само да напомня, че има едни 400лв. награда за този който пръв качи кола на стенд и докаже икономия от монтирана клетка.С обикновена не е станало до сега, но някаква спираловидна със специален ШИМ контролер може да грабне приза.Ако имате познат с монтирана такава клетка и има икономии на гориво, направо да пристига. Освен 400-те лева ще има и почерпка от мен, както и ще му поема всички пътни разходи.
                      Lancia Lybra 5.20 V.I.S. Automatic
                      Lancia Lybra SW 1,9JTD

                      Коментар


                        За да се грабне наградата трябва реактор а не Бълбукатор Дори наградата да стане 5000лв все тая

                        Коментар

                        Working...
                        X