Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe LE 341 Вече е тук.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    emzo написа:
    Тази лампа би трябвало да е нещо от сорта на:- не си изключил предния еърбег, не слагай детска седалка.
    Не ми се вярва да е това! Ако е вярно, то тогава това ще свети винаги! По скоро логиката е обратна-да свети ако си изключил втория еърбег(поне така е било на всички коли които съм карал). Ще се чете книжката ама тя е на немски и .......

    Коментар


      #32
      Не е от Купе, но трябва да е идентично:След запалване ако свети - значи еъра е изключен.При мен е встрани на таблото от пасажерската страна, има ключалка, с ключа на колата се активира/деактивира.Виж при теб как е.
      Прикачени файлове
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #33
        виж тази тема...http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...p?f=37&t=24208
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #34
          Честито и от мен колега, със здраве да си я караш
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #35
            Благодаря ви. Най вероятно ще се окаже нещо с десния еърбег. При мен обаче не би трябвало да има ключе за изключването му. Тези дни ще проверя.

            Коментар


              #36
              Ако ти трябва старото ми турбо за временно ползване ми кажи........сега и без тва не ми трябва.......
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #37
                ФЕРАРИСТ написа:
                Ако ти трябва старото ми турбо за временно ползване ми кажи........сега и без тва не ми трябва.......
                Ако видя че изпускам срока за регистрация заради турбото - ще разчитам на твоето

                Коментар


                  #38
                  В жабката има или е имало тапа и под нея е ключалката за ербега.
                  NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                  Коментар


                    #39
                    spirit76 написа:
                    В жабката има или е имало тапа и под нея е ключалката за ербега.
                    Ха, тва не го знаех... после ще проверя. Винаги съм се чудил що другите коли имат ключ за изключване пък купетата нямат.
                    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
                    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

                    Коментар


                      #40
                      spirit76 написа:
                      В жабката има или е имало тапа и под нея е ключалката за ербега.
                      Благодаря за подсказването. Аз си мисля че там се намираше ключето за алармата! Утре ще проверя имам ли изобщо нещо във и зад жабката. Лошото е че колата е паркирана така че дясната врата няма отваряне. Задния капак се отвори с изключен акумулатор което означава че отварянето му е с жило.

                      Коментар


                        #41
                        DJ_STIVAN написа:
                        Винаги съм се чудил що другите коли имат ключ за изключване пък купетата нямат.
                        Кой вози бебе в Купе :D

                        Коментар


                          #42
                          Явно никой, щото тапа има... ама отдоло дупка П.П Купето е с 2 airbag-a ако това има значение.
                          Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
                          Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

                          Коментар


                            #43
                            фиат мареа 103 понита
                            спринтер 122 понита
                            пасат с 90 умрели понита

                            Коментар


                              #44
                              Много е красиво това Купе... Честито ))
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар


                                #45
                                Докато си обикалям по пътищата на страната по колата вече усилено се работи. Днес сутринта минах на инспекция :D Най вероятно оста на турбото е скъсана и маслото отива директно за изгаряне Виждал съм турбо с голям луфт, но чак такъв никога-над 10мм аксиален Открих и ключето за еърбега и това за алармата. Естествено има няколко снимки:

                                Коментар

                                Working...
                                X