Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe LE 341 Вече е тук.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Леле заболя ме сърцето кажи верно каско имаш ли
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      Имам застраховка, но не виждам какво променя това!Все още нямам и оценка от "професионалист" дали от това ще стане кола отново.Според застрахователя ми, засега водя в класацията - най увреден автомобил(а участниците в това "състезание" са доста) :D Парадоксалното е, че изкарах колата от халето за да я разходя разузнавателно до Рибарица. Мислех след време евентуално там да направим една Купе среща, но............Разузнаването остава де, ще пътувам с Бравото и ако ми хареса, ще се радвам да направим среща сред природата

      Коментар


        Къци, нема да се пуашиш, няма невъзможни неща. Важното е желание да имаш. А ако нямаш, то аз приемам подаръци :D

        Коментар


          Това, дали има затраховка честно казано не виждам какво му помага... В единия случай ще вкарат колата в "доверен" сервиз, където кой знае как ще я "оправят", в другия ще изплатят жалки пари по "експертна" оценка... Аз все още се колебая кой от двата "прекрасни" варианта да избера за моята, но още нямам нерви да хода да се разправям със затрахователи в тази навалица..ПС. kaci, като гледам как почти всички Софийски Coupe-та сме с щети, срещата в Рибарица трябва да я насрочиме за след 2-3 години(ако ще ходиме с Coupe-тата де).
          ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
          Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
          Jet Black E46 M3

          Коментар


            injekciona написа:
            ПС. kaci, като гледам как почти всички Софийски Coupe-та сме с щети, срещата в Рибарица трябва да я насрочиме за след 2-3 години(ако ще ходиме с Coupe-тата де).
            Или пък да се съберем с коли в незавидно състояние Поне ще сме оригинални.Важното е, че с теб имаме снимков материал на здравите си коли Тези дни ще гледам да пусна и тема за пътуването ни до Италия.

            Коментар

            Working...
            X