Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe LE 341 Вече е тук.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да ти е честита :D Превари ни :D :D Имам и едно питане ,багажника с ел отваряне ли е и ако е дай снимка ако не е проблем,че някаде бях чел и ми е интересно .Ей човек малко теми ме радват толкова много ,
    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

    Коментар


      #17
      Айде честито и от мен.... с кеф да си го стягаш... благородно ти завиждам на 6-те скорости... салона.. старт бутона абе.... маниа
      Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
      Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

      Коментар


        #18
        Уникална кола, мечтата на всеки един фен на модела. Да ти е честита и много да те радва.
        ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
        Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
        Jet Black E46 M3

        Коментар


          #19
          супер е колицата... само хубави мигове с нея
          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

          Коментар


            #20
            Красавица ! Честита да ти е.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #21
              Страхотна е комшо ! Радва окото на макс .. Честита и безаварийни км. след като я оправиш !

              Коментар


                #22
                Я, докато се гърча с 39 градуса температура темата станала две страници Благодаря за пожеланията и положителните отзиви. От мен имате като най малко-същите!Наистина за няколко минути не можах да преценя състоянието на Купето. Факт е обаче че тази кола притежава някаква магия и чувствата които поражда когато си около нея са доста приятни! Надявам се да не ме издразни в близко бъдеще с чепат характер.Сега да се опитам да отговоря на някои от въпросите:1. Година на производство според ePer 10/98г. Първа регистрация 30.7.1999г.2. Цена - дотук 3000 евро3. Километри - доста над 130000!4. Състояние - неизвестно! Най вероятно предстоящо демонтиране на главата.5. Отваряне на заден капак - не съм чел никъде заводски да излиза с ел. отваряне. Според мен всички са с жило. Ще проверя и ще пиша.6.Надявам се разликите с останалите модели да е уточнена :D Честита баба Марта на всички.

                Коментар


                  #23
                  kaci написа:
                  Я, докато се гърча с 39 градуса температура темата станала две страници
                  Мма ич не ти е лесно на теб (не само заради високата температура) Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Честита придобивка и дано ти донесе повече положителни емоции и по-малко главоболия, спрямо предишното 20ВT

                  Коментар


                    #24
                    Честито колега със здраве да си го караш и много безаварийни километри
                    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                    FIAT BRAVO 1.8GT
                    FIAT BRAVO 1.9TD ex

                    Коментар


                      #25
                      Честито и да си го ползваш със здраве!
                      Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                      Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                      -------------------------------------------------------------

                      Коментар


                        #26
                        :D Честито! Страшна кола е това ! Много безаварийни!

                        Коментар


                          #27
                          Почна се:

                          Коментар


                            #28
                            kaci написа:
                            Почна се:
                            СТРАШНА е колега , а какво се случва с лудото браво ?

                            Коментар


                              #29
                              durex_a написа:
                              СТРАШНА е колега , а какво се случва с лудото браво ?
                              Бравото ше се ползва временно за донор. Ама после с каква кола ще ходя да го правя.... :D Днес реших да използвам зимното слънце и да видя какво се случва с мотора на Купето.Първо реших да измеря компресия преди демонтирането на главата - всички цилиндри са с 10атм.(само втори беше с 9,8атм.) Редно беше ако има антифриз в някой цилиндър компресията да е значително повече отколкото при другите! Запалих мотора и той замърка! След около минута две започна яко пушене! Най вероятно турбината е за смяна и поради неспецифичното и пушене швабите са набедили гарнитурата!Изчаках мотора да загрее за да видя и какво налягане на маслото държи. След десет минути работа на празен ход, мотора си промени звука. Започна да работи неравномерно и светна чека! Понеже нямах кодочетец под ръка минах на агрегатно/възловия метод за ремонт :D Оказа се че трети цилиндър не работи!Първо смених свеща-никаква разлика, след това бобина и отново провал! Последва демонтаж на горивната рейка с дюзите и въртене на стартер - дюзата на трети цилиндър не пръска гориво! Разходка до Бравото за дюза,монтаж и мотора отново замърка на пет цилиндъра. Изчаках над десет пъти включването на перките и следейки температирата и липсата на надуване в охладителната у-ба стигам до извода че гарнитурата на главата е обвинена безпричинно! Докато си дебнех в купето ми направи впечатление нещо по таблото! Оказа се че "Ханс" е залепил изолирбанд върху крушката за еърбега! Мамицата им техничарска Засега ще сменя маслата,филтрите,ремъците с ролките и водната помпа и ще се ослушвам за ново турбо. Ако се окажа късметлия.......Ето и малко снимки:

                              Коментар


                                #30
                                Тази лампа би трябвало да е нещо от сорта на:- не си изключил предния еърбег, не слагай детска седалка.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X