Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stilo JTD - имате ли свистене на въздух вляво от кулера ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тази тема я забравих, трябва да го оправям и този проблем ......
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Няма ли някакъв начин да се пусне нещо което да оцвети или нещо от този сорт. При мен също се чува все едно изпуска от някъде, но нищо не откривам.

      Коментар


        #18
        Така ... най-накрая се наканих да оправя и този проблем, n-тия подред.Щях да слагам собствен снимков мат’рял, но нямах възможност да снимам.Слагам няколко чужди снимки и поредния бюлЕтин, аман вече, цяла колекция си имам. Като съм против варианта с облепянето, така по-може Излишно е да казвам, че е препоръчително да смените всички скоби с качествени такива и да ги стегнете хубаво.
        Прикачени файлове
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          тоя маркуч колега и при мене е проблемен, постоянно излиза и съска яко, ама като го вкарам си гори колкото си гори 1л. та въпроса ми е - задължително ли е да си купя нов (който се прави само от фиат и струва 90 евро) или има друг начин примерно да му сложа скоба , където е сплескан.
          Punto JTD
          http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

          Коментар


            #20
            Може да се вземе маркуч и от друга кола, стига диаметъра му да отговаря, аз утре обмислям да облепя моя, защото май и при мен ще се окаже проблемен :D.
            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

            Коментар


              #21
              Облепих и двата маркуча от кулера към смукателния и към турбото, както и парчето от изхода на турбото до металата тръба свързваща се със маркуча от кулера, за мен лично въпросното свистене вече е минало, не вярвах че точно от толкова леко нацепен маркуч може да има такова изпускане на въздух. За пореден път големи благодарности на Емо за темата и насоките .
              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

              Коментар


                #22
                Вчера и аз погледнах какво е положението. И при мен кората опираше в маркуча! Не е успяла да протрие маркуча, но се вижда ясна следа. Понеже ме мързеше да разхвърлям колата, само с навъртян вляво волан бръкнах с ножица за ламарина и кръц! кръц! прорязах кората колкото да не опира. Не стана като за изложба, но върши работа (може би някой хубав ден като свалям кората...).Благодарности на Emzo и от мен - наистина е малко вероятно човек да забележи тази недомислица, преди да чуе резултата от нея!
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар

                Working...
                X