Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stilo JTD - имате ли свистене на въздух вляво от кулера ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Stilo JTD - имате ли свистене на въздух вляво от кулера ?

    Първо да не се бърка с виене на турбината.Второ, става дума за едно свистене на въздух от около 1800 до 3000рпм, като при 2800рпм, като върнете газта се чува като съскане на блоу оф клапан.Чува се отчетливо откъм кулера.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #3
    колега не е много по темата ти .Но при мен има подобно съскане ,но то се чува единствено като превключвам скоростите (примерно над 1800 оборота-при около 2500 се чува доста силно) все едно има блоу оф клапан , а пък всъщност нямам .На място колкото и гас да давам не се чува нищо само в движение колата е брава жтд 100 2001 година интересно ми е на какво се дължи това

    Коментар


      #4
      Чува се да, и мисля че е съвсем нормално при условие че през тоя кулер минава сгъстен въздух :D.П.п Емо много се вманиачаваш брат .
      Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

      Коментар


        #5
        @borisov - ще ти дам насоки после на л.с., но при теб всичко е различно от на Стило.Томсанеееее - ти ли ми го казваш това ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #6
          Вслушвам се често, но няма такова нещо.Единственото, което се чува си е това, пир смяна на предавка, и то си е нормално.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #7
            Мойта пък докато е студена се чува едно фиукане ,но то е под 2000 оборота. И що е то, Емзо,брат истински стило маниак? Почна ли да го сънуваш това стило? :D
            STILO JTD 1.9- 115 BLACK

            Коментар


              #8
              Томсане, водно изолиранато стило поткара ли го :D ,щото се продават чохли- водоустойчеви та...
              STILO JTD 1.9- 115 BLACK

              Коментар


                #9
                rosian не съм изолирал компа, реших си проблема кат си набавих всички кори :D.
                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                Коментар


                  #10
                  Aко намеря камера, ще заснема звука, че с телефон нищо няма да стане @tomsan, rosian - чак да го сънувам ..... едва ли .... ама както казах на товарищ Коцев преди време, аз обичам доколкото е възможно, всичко да ми е изрядно.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #11
                    tomsan написа:
                    rosian не съм изолирал компа, реших си проблема кат си набавих всички кори :D.
                    Коол... помъдрял си. Поздравления.
                    STILO JTD 1.9- 115 BLACK

                    Коментар


                      #12
                      @tomsan, rosian - чак да го сънувам ..... едва ли .... ама както казах на товарищ Коцев преди време, аз обичам доколкото е възможно, всичко да ми е изрядно.[/quote]Всички сме на едно мнение...поздравления ,дано не се обиждаш за шегите
                      STILO JTD 1.9- 115 BLACK

                      Коментар


                        #13
                        Емо,при мен не се чува такова нещо,но както знаеш леко ми вие турбината за сметка на това :D .
                        AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                        HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                        Kawasaki ER-6n'2012

                        Коментар


                          #14
                          Снощи когато излизах с колата, се заслушах на свален прозорец и свистене има в посочения диапазон от обороти, обаче при връщане на газта липсва ефекта като от блоу-оф клапан за който е споменал Емо.
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                          Коментар


                            #15
                            свири, свири Като му намеря дупката ше му сложа една свирка и ще правя шоу
                            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                            Коментар

                            Working...
                            X