Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Multipla BiPower обмен на мнения и информация.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Multipla BiPower обмен на мнения и информация.

    Здравейте, от два дни имам мултипла с фабричен метан. Ако има колеги, които карат такива автомобили, не е зле да пообщуваме.По- принцип имам много негативно мнение за талянските коли, защото се занимавам с автоключарство, транспондери, иммо офф, и такива работи и за мен това са кенефи.Взех такава поради ниска цена- метан- полезен обем. Сега търсих части по окачването и единствената марка, която бях чувал, а е и читава е moog. За всички останали, които ми предлагаха направих асоциация с "мене".
    Чуди се на малоумниците келеши, които нищо не могат но нещо менанжират?????

    #2
    ас метал не са лоши също
    типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
    хюндай акцент 1.5 CNG
    киа каренс +метан

    Коментар


      #3
      Здравейте,
      от няколко дена и аз съм с Мултипла. 2002 г. 1.6. 103к.с. с фабричен метан. Още я гледам като голям камък, но се надявам да ми е провървяло с покупката. Взех я основно за да мие по-удобно и евтино когато пътувам и ходя на къмпинг. Имам идея да си взема и ремарке-палатка към нея.
      Вероятно ще имам милион въпроси, но още дори не знам колко и какви. За сега се чудя фабричният ментан в колата с колко бутилки е и колко ще събира. Купих я с метан и не съм го изразходвал още.
      Колата е може би най-грозната, която съм виждал. Но и вероятно най-удобната и обемна кола за пътуване и къмпингуване.
      Надявам се да сме си взаимно полезни.
      Човекът е човек, когато е на път.

      Коментар


        #4
        Явно си взел стария модел - преди 2005 г.
        С три бутилки е и изкарва от 350 до 500 км според карането.
        Изкупуване на автомобили на добри цени
        /////

        Коментар


          #5
          Здравейте,

          Някой може ли да ми предложи сервиз в Пловдив или София ,където могат да ми направят диагностика на метановата система ?
          Със сигурност знам ,че със Examiner става, защото няколко пъти са я оправяли с него.
          Мареата спря да пали на метан или по-скоро опитва се ,но сякаш няма метан, а бутилката е пълна.
          Да почертая метановата система е фабрична

          Коментар


            #6
            netstat написа: Преглед на мнението
            Здравейте,

            Някой може ли да ми предложи сервиз в Пловдив или София ,където могат да ми направят диагностика на метановата система ?
            Със сигурност знам ,че със Examiner става, защото няколко пъти са я оправяли с него.
            Мареата спря да пали на метан или по-скоро опитва се ,но сякаш няма метан, а бутилката е пълна.
            Да почертая метановата система е фабрична
            В Пловдив или при Жоро или при Пламен.
            Но ако колата е преди 2001 може и нищо да не стане. Просто сме група с 11 Мултипли на метан тука в Пловдив и една дето е 2000 или 1999 , не можаха да я прочетат и я оправиха 'по усет'.
            Между другото на единия сервиз служебната му кола е Мултипла на метан
            Изкупуване на автомобили на добри цени
            /////

            Коментар

            Working...
            X