Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

каква метанова бутилка за фият браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    каква метанова бутилка за фият браво

    интересува ме каква метанова бутилка максимално голвма мога да сложа на фиат браво 96 година.искам да е една максимално голяма за да мога да минавам повече км в града.Имало различни далжини от 80,95,100 см

    #2
    На тази кола става и даже и по голяма от 100см. не помня точно но мисля че и 110 става. Аз свалих от една Брава 100л. и е около 110см. *по памет* с обикновенна газова.

    Коментар


      #3
      За Браво най-голямото което може да сложиш е 85 литрова бутилка,която влиза на магия.По-голяма няма как да стане!И ще минаваш 160-220 км. градско и 250-320 извън градско.
      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

      Коментар


        #4
        Да ти продам една 100л. която става за твоята кола ама си е още на колата та ще трябва да я свалям. Става и по голяма колегата е нещо в грешка.

        Коментар


          #5
          qnisZ написа:
          Да ти продам една 100л. която става за твоята кола ама си е още на колата та ще трябва да я свалям. Става и по голяма колегата е нещо в грешка.
          Колегата говори за Браво,не за Брава.При мен 85 литровата бутилка влиза с по 1 см. от двете страни (като броя и крана).
          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

          Коментар


            #6
            при мен е много къса около 90 см без крана100 литра

            Коментар


              #7
              Re: каква метанова бутилка за фият браво

              m_zarev написа:
              интересува ме каква метанова бутилка максимално голвма мога да сложа на фиат браво 96 година.искам да е една максимално голяма за да мога да минавам повече км в града.Имало различни далжини от 80,95,100 см
              Моите са 2,една в-у друга едната е 50л. а другата е 30л.и минавам 200-220 градско и 250-280 на дълго,
              FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
              Единствено в България "селянин" е обидна дума.

              Коментар


                #8
                Колега не си съсипвай колицата с тоя метан по- добре сложи газ или най- добре си я остави на бензинец.Сещам се за две сравнително важни причини да не е метан:1-ще правиш доста ремонт по ДВГ ; 2-тежи много/амортисьорите ще подадът много бързо/а и не само те.Но ако все пак си решил да е метан виж си измери първо колко място имаш в багажника и по това ще прецениш горе долу.Според мен сложи една 85-ца и спокойно си минаваш 200км. освен ако нещо нямаш проблем по ДВГ.

                Коментар


                  #9
                  bigshefff написа:
                  Колега не си съсипвай колицата с тоя метан по- добре сложи газ или най- добре си я остави на бензинец.Сещам се за две сравнително важни причини да не е метан:1-ще правиш доста ремонт по ДВГ ; 2-тежи много/амортисьорите ще подадът много бързо/а и не само те.Но ако все пак си решил да е метан виж си измери първо колко място имаш в багажника и по това ще прецениш горе долу.Според мен сложи една 85-ца и спокойно си минаваш 200км. освен ако нещо нямаш проблем по ДВГ.
                  Това са колите в двора ми-На Метан.200 000 км. на Астра Г,без никакви проблеми!160 000 км. на Авео ,без никакви проблеми!40 000 км. на мойто Браво,колата работи перфектно! На нито една от тях не е правено ремонт по двигатея или не е за ремонт! Стига с тея простотии,че започвам вече да ви се дразня,като ви гледам какво пишете..
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    #10
                    По книга, на метан двигателя се износва от 1.5 до 2 пъти по малко от на бензин. :D Моята е на 150 0000км. на метан при мен.

                    Коментар

                    Working...
                    X