Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dodge Journey ще се предлага в Европа c името Fiat Freemont

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    milenzh написа:
    Някой има ли наблюдения за двигателя?тествах един 170 кс.автомат,дизел,2012 сякаш набира бавничко...но иначе вътре грабва..спор няма...
    Не съм карал, но не се учудвам, че набира бавничко.Все пак е почти 2 тона кола с водача.Кромата е 150 к.с., но тежи с 1/3 по-малко и си наема доволно добре.Ама и Фриймонт-а не е кола за стартове, все пак.

    Коментар


      #32
      И има ареодинамика, подобна на НДК!
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #33
        avvasilev написа:
        И има ареодинамика, подобна на НДК!
        ти знаеш ли колко е, или е така да си пишеме нещо?
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #34
          Ами не, ей така си пишеме нещо ... Колегата я сравнява с Крома - видимо, без да се интересувам от конкретни стойности, Кромата има по-малко челно съпротивление!Та колко е на гардероба, наречен Фриймонт?П.П. Видя ли зеленото ухилено човече в края на поста?
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #35
            avvasilev написа:
            Ами не, ей така си пишеме нещо ... Колегата я сравнява с Крома - видимо, без да се интересувам от конкретни стойности, Кромата има по-малко челно съпротивление!Та колко е на гардероба, наречен Фриймонт?П.П. Видя ли зеленото ухилено човече в края на поста?
            абе видях го зеленото човече, ама все си мислех, че писането само за себе си е концентрирано в друг раздел.... иначе Freemont e с драг коеф 0.37, което за СУВ от това поколение не бих го определил като нещо с аеродинамика на НДК....
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #36
              Аз съм се возил в такъв-170 кончета и много добре си набираше.Най-сетне джип от ФИАТ,макар и добрата Панда-сиромашкият джип също заема достойно място във фамилията на ФИАТ.
              STILO-2003-115 HP-JTD Power
              Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

              Коментар


                #37
                Аз си къпих от новият фиат фремонт и в началото бях скиптичен,но съм много доволен.Засичал съм го от 0 до 100 за около 10,6 харчи около 9 и е 4x4.Още съм с летните гуми защото ми казаха ,че бил корав и реших да го пробвам.Отидох на Батак. Имаше една непочистена улица с около 10-15 сантиметра сняг и накрая се изкачваш малко.Пред мен имаше един джеп от старите и две БМВ-та но нито едно не се изкачи и аз се пооплаших.След като трагнах да се изкачвам едната гума пребоксува и компютъра венднага я блокира и пусна на другата.Хората ме гледаха и не вярваха но найстина е една машинка за едни добри пари.Пробвах го с 1 тон захар тъй като се занимавам с хранителен магазин и го натиснах по магистралата около 200 без проблем си ги подържаше.Има и малки недостатъци мисля че 3-тият ред седалки са направени за китайци.Има много хубав дисплей с тъч скриийн.

                Коментар


                  #38
                  panicher написа:
                  Аз си къпих от новият фиат фремонт и в началото бях скиптичен,но съм много доволен.Засичал съм го от 0 до 100 за около 10,6 харчи около 9 и е 4x4.Още съм с летните гуми защото ми казаха ,че бил корав и реших да го пробвам.Отидох на Батак. Имаше една непочистена улица с около 10-15 сантиметра сняг и накрая се изкачваш малко.Пред мен имаше един джеп от старите и две БМВ-та но нито едно не се изкачи и аз се пооплаших.След като трагнах да се изкачвам едната гума пребоксува и компютъра венднага я блокира и пусна на другата.Хората ме гледаха и не вярваха но найстина е една машинка за едни добри пари.Пробвах го с 1 тон захар тъй като се занимавам с хранителен магазин и го натиснах по магистралата около 200 без проблем си ги подържаше.Има и малки недостатъци мисля че 3-тият ред седалки са направени за китайци.Има много хубав дисплей с тъч скриийн.
                  БЛАГОДАРЯ колега за инфото, но вече съм горд собственик на Хонда Црв, но Фримонта ми е" слабост" и ще е бъдеща моя придобивка

                  Коментар


                    #39
                    Имам такъв на около 1000км е вече - супер автомобил!
                    FIAT Freemont 2.0 Multijet II 170hp AWD 2014'
                    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp 2000'
                    Alfa Romeo 156 1.8 TS 144hp 1998'
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115hp 2001'
                    EX: Fiat Tipo 1.9 TDI 93' -RIP-

                    Коментар


                      #40
                      Реклама

                      Сега гледах една серия от ТОП ГИЕР там даваха една заблуждаваща реклама че уж Ровера е най издръжливия на сняг ама човека с ФИАТА- Фремонта JEEP не караше колата а отиде да яде Приятел има такъв и е доволен на сняг няма проблем .Е то и аз с моята няма проблем ама тя е друга кола-
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар

                      Working...
                      X