Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dodge Journey ще се предлага в Европа c името Fiat Freemont

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Dodge Journey ще се предлага в Европа c името Fiat Freemont

    Според последната информация, наскоро обновения Dodge Journey ще бъде първият модел на Chrysler, който ще се предлага в Европа под марката Fiat. Най-вероятно името което ще носи новия модел ще бъде Fiat Freemont, а под предния капак ще намира място 2.0 литров турбо дизелов агрегат с мощност 170к.с., което е с 30 повече от сегашния доставян от VW. Дали този модел ще бъде приет добре на европейските пазари ние ще разберем след като бъде пуснат в продажба, а това трябва да стане през месец юни 2011г. Официалното представяне на Freemont трябва да бъде на автосалона в Женева, през март месец. За сега не разполагаме с никакви детайли относно това, как ще изглежда новия модел, но единствената шпионска снимка ни дава да разберем, че поне в задната си част той ще се различава от оригинала, тъй като най-вероятно стоповете ще бъдат разположени вертикално.
    http://autoblogbg.blogspot.com/ Последните автоновини

    #2
    Хмм, погледнах снимките от блога ти. Колата изглежда добре, само да видим цените и дали ще се утвърди.

    Коментар


      #3
      Незнам. Такъв тип автомобили в Европа е малко под въпрос. Може пък да повлече крак.
      http://autoblogbg.blogspot.com/ Последните автоновини

      Коментар


        #4
        http://kamuscoop.blogspot.com/ Първия американски модел с емблемата на Фиат е вече факт! Днес от компанията разпространиха първите официални снимки на Fiat Freemont, който както знаем не е нищо друго освен Dodge Journey с емблемите на италианската марка. Трябва да признаем, че италианската версия притежава значително по-елегантен дизайн макар разликите да се свеждат единствено до нови предна и задна брона, решетка и някои други дребни детайли.Новия модел предлага място за 7 човека и обем на багажника от 758л., което го прави идеален избор за дълги пътувания. Двигателите които ще се предлагат за модела са един бензинов и два дизелови. Бензиновата версия разполага с американския 3.6 литров Pentastar с мощност 276к.с., който от сега ви казвам, че няма да има никакъв успех. За сметка на това най-предпочитаните версии ще притежават 2.0 литровия дизелов Multijet в две версии на мощност 140 и 170к.с. Версията със задвижване на четирите колела ще се предлага за бензиновия и по-мощния дизелов модел. За сега цени не са споменати, но ако предположим, че този модел ще запълни нишата на Ulysse, то цените ще стартират от около 25 000 евро. Дали този модел ще има пазарен успех ще разберем през втората половина на тази година когато ще стартират продажбите в Европа. Официалната премиера пред публика ще бъде на автосалона в Женева.
        http://autoblogbg.blogspot.com/ Последните автоновини

        Коментар


          #5
          интереснопо принцип американската визия не се харесва в Европа...трябва да се види на живо...но пък цената трябва да е повече от добра, след като не са харчени пари за разработка на модела
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            никак не е зле, дори е много добре от гледна точка на това, че фиат досега не са имали истински джип.

            Коментар


              #7
              Mного ви моля обяснетe ми какво значи автомобил като този 4x2?! A аз си мислех за нещо сериозно (4x4)

              Коментар


                #8
                mb написа:
                Mного ви моля обяснетe ми какво значи автомобил като този 4x2?! A аз си мислех за нещо сериозно (4x4)
                Означава, че задвижването не е на четирите колела а само на две от тях. Или на предните или на задните колела.

                Коментар


                  #9
                  nelegalniq написа:
                  mb написа:
                  Mного ви моля обяснетe ми какво значи автомобил като този 4x2?! A аз си мислех за нещо сериозно (4x4)
                  Означава, че задвижването не е на четирите колела а само на две от тях. Или на предните или на задните колела.
                  Сигурен ли си - да не би да означава че се задвижват и двата моста но са без блокажи?
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    #10
                    4x2 буквално означава - МПС с 4 колела, от които 2 задвижващи
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Ами мисля, че предния пост на колегата модератор е потвърдил твърдението ме.

                      Коментар


                        #12
                        Много добре знам какво означават колесните формули,но не проумявам как такъв автомобил може да бъде 4x2.Това ван,бус или баничарка е

                        Коментар


                          #13
                          Честа натруфена баничарка Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 .

                          Коментар


                            #14
                            ето и интериора
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Вчера се върнах от Париж. Направи ми впечатление, че из целия град има много билбордове с Фиат Фриймонт. Включително и един, точно до триумфалната арка.
                              преди - TIPO
                              сега - VOLVO XC60

                              Коментар

                              Working...
                              X