Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lisan service - сервиз и авто части

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Здравейте. Искам да попитам трябва ли да си записвам предварително час за преглед на ходовата част и колко ще струва. Интересува ме само да се види какво е защото започна осезаемо да тропа и съответно прогнозна цена за ремонта за да мога да си правя сметка на авоарите. Благодаря.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #62
      Получих информация че имате чисто нов стенд за регулиране на фарове. Колко струва процедурата - крайна цена, с включена отстъпка за членове на СФФБ?

      Коментар


        #63
        ogi28b написа:
        Получих информация че имате чисто нов стенд за регулиране на фарове. Колко струва процедурата - крайна цена, с включена отстъпка за членове на СФФБ?
        Имаме вече стенд и цената за членове на СФФБ ще бъде 15лв,за останалете 20лв. Ще помоля някой от модераторите да добави тази услуга в пъвия пост-какво предлага сервиза. БлагодаряДобавена еМодераторски екип на Fiat-bg.org

        Коментар


          #64
          привет, светят ми въздушните възглавници на Мултипла 2001. Какво препоръчвате, кога да дойда и колко ще излезе да разберем какво е и къде е?
          Браво, Мултипла bipower

          Коментар


            #65
            Още един + от мен за сервиза. Момчетата си разбират от работата, доволен съм
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              #66
              диагностика

              Здравейте,Можете ли да направите компютърна диагностика на Фиат Пунто ’97 1,2 75 PS код двигател 176А8.000. Колата има проблеми при работа на газ. Цена за смяна на кабели и свещи/въпреки, че са сменени лятото, имам колебания в качеството/ и диагностиката, разбира се.Благодаря предварително!
              ex. Fiat Punto ELX '97
              176A8.000 LPG BRC
              -----------------------

              Коментар


                #67
                Здравейте, Искам да попитам за ориентировъчна цена за ремонт/смяна на радиатор на парно за Fiat Punto 1.2

                Коментар


                  #68
                  Един + за сервиза. Може проблема да не е отстранен, но просто не се е проявил при тях. За което съм предупреден и съм доволен от отношението.
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    #69
                    Моля отговор с ЛС - ще сменям комплект съединител. Каква марка съединител ще монтирате на колата ми, каква ще е крайната цена за тази услуга (с включените отстъпки, които предлагате за членове на клуба) и мога ли да оставя колата вечер да нощува при вас, а вие на другия ден да работите по нея? Колко дни предварително ще трябва да се запиша за ремонта? Освен смяната на съединителя, извършвате ли ремонти по скоростната кутия? Вият ми някакви лагери, ама не знам колко са и какви са... Колата е Фиат Брава 1.9 JTD 105, "правена" е от Петко (Евентуално за по-добър феродов/притискателен диск) Благодаря!

                    Коментар


                      #70
                      Лято е вече и си спомням че трябва да допълня с фреонче. Какво ще ми струва
                      Bravo 2.0 Multijet 165 2009

                      Коментар


                        #71
                        Здравейте , колко ще ми струват задни амортисьори + масло, ремъци и филтри (без ангренаж и ролки) и съответно кога може да бъде извършен ремонта?Моля отговор на ЛС.Мерси предварително

                        Коментар


                          #72
                          zlostar4o написа:
                          Здравейте , колко ще ми струват задни амортисьори + масло, ремъци и филтри (без ангренаж и ролки) и съответно кога може да бъде извършен ремонта?Моля отговор на ЛС.Мерси предварително
                          Опс колата е Bravo 1.8 GT 96г. климатик

                          Коментар


                            #73
                            Здравей колега.Интересува ме колко ще струва почистване на дюзи.Става въпрос за стило1.6/16 бензин.

                            Коментар


                              #74
                              asen doychev написа:
                              Здравей колега.Интересува ме колко ще струва почистване на дюзи.Става въпрос за стило1.6/16 бензин.
                              Същият въпрос,колата е фиат пунто 1.2 16v 97г.
                              ===============
                              Fiat Punto 1.2 85 16v ELX
                              Nissan Primera 2.2 DTI 2002

                              Коментар


                                #75
                                Здравейте интересува ме ориентировъчна цена за смяна на външно каре с труда на фиат Типо 1.4ie 1993г. Няма ABS.
                                Fiat Tipo 1.4ie 1993 EX
                                Fiat Stilo 1.6 16V 2003

                                Коментар

                                Working...
                                X