Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lisan service - сервиз и авто части

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колеги занимавате ли се с електрическата система на автомобила?По конкретно със свързването на фаровете и алармата че нещо не са в ред.
    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

    Коментар


      #17
      :D Моята марея имаше проблем като гаснеше. Отидох в сервиза и найстина ми решиха проблема, качествено и бързо. Оказа се , че ремъка ми е за презацепване. Вече ще ходя само там, щото другите дето съм ходил само са се упражнявали върху нея. Благодаря на Сашо!

      Коментар


        #18
        Спасиха Бравата ми, след като маслото беше почти изтекло. Изключително професионално отношение и най-вече компетентност. Благодаря на Лисан сервиз и Сашо.

        Коментар


          #19
          не мога и аз да не ги похваля. Чудесно отношение, а това е супер важно. Желаещи да ти вземат парите бол, но с финес и да свършат работа- малко. Въпреки, че са ми далечко, ще ги ползвам и за в бъдеще.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #20
            поредният доволен клиент , коректни , професионално отношение ...в бъдеще само при тях

            Коментар


              #21
              dodo76 написа:
              поредният доволен клиент , коректни , професионално отношение ...в бъдеще само при тях
              +1
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #22
                А заварки по ауспуха правите ли ?
                ===============
                Fiat Punto 1.2 85 16v ELX
                Nissan Primera 2.2 DTI 2002

                Коментар


                  #23
                  darkito1 написа:
                  А заварки по ауспуха правите ли ?
                  Да
                  Alfa 156 2.0 16v
                  Alfa 156 2.5 V6 24v

                  Коментар


                    #24
                    Тези дни посетих сервиза за смяна на подгревни свещи, масло, филтри...И хоп! - и аз се наредих в списъка на доволните клиенти! :D
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #25
                      А аз като търсех сервиз защо всички си мълчахте а? ?????
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        #26
                        veselin10 написа:
                        А аз като търсех сервиз защо всички си мълчахте а? ?????
                        Не може да седнем и да се самопредлагаме за всеки ремонт,малко е несериозно!! А лично ти защо не четеш в началото на раздела?

                        Коментар


                          #27
                          Е нема такъв сервиз,писъх веднъж но не мога да не добавя- пичовете ми върнаха надеждата за качественно обслужване в България- едно голямо БЛАГОДАРЯ отново 2ро посещение още по впечатлен съм

                          Коментар


                            #28
                            Супер.Много хубаво ,че има такъв сервиз в София,от който всички да са доволни.Явно момчетата си разбират от работата и подхождат професионално.
                            Fiat 1.4 12V
                            Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                            Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                            Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                            Коментар


                              #29
                              pakumba написа:
                              не мога и аз да не ги похваля. Чудесно отношение, а това е супер важно. Желаещи да ти вземат парите бол, но с финес и да свършат работа- малко. Въпреки, че са ми далечко, ще ги ползвам и за в бъдеще.
                              + 1, Сашо и неговия екип си заслужават добрите думи на 100"%

                              Коментар


                                #30
                                lisan написа:
                                veselin10 написа:
                                А аз като търсех сервиз защо всички си мълчахте а? ?????
                                Не може да седнем и да се самопредлагаме за всеки ремонт,малко е несериозно!! А лично ти защо не четеш в началото на раздела?
                                Вземам си бележка :D
                                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                                Коментар

                                Working...
                                X