Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lisan service - сервиз и авто части

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Доволен съм от сервиза. Препоръчвам го на приятели. :D :D :D

    Коментар


      #92
      Fiat Stilo

      Здравейте, Мисля да си закупя Stilo 1.9 Mltj и преди да го купя бих искал да го погледне някой който си разбира от работата. Та бих искал да попитам колко би ми струвало един обстоен преглед. И ако може да кажете и колко би ми струвало първоначално оборудване на колата(масла...... и там каквото кажете )

      Коментар


        #93
        Съветвам те да звъннеш на телефона - 0887732271 , за да получиш точна и бърза информация на въпроса :P

        Коментар


          #94
          Много съм доволен от сервиза - горещо препоръчвам! Винаги ходя при тях, ако имам проблем с автомобилите и досега не са ме разочаровали.
          ===============
          Fiat Punto 1.2 85 16v ELX
          Nissan Primera 2.2 DTI 2002

          Коментар


            #95
            +1 щастлив собственик на Фиат.

            Коментар


              #96
              Искам да дам положително мнение за тоя сервиз! Вчера си взех фиата и всички проблеми които имах бяха оправени! Цените са добри обслужването бързо и коректно! +1

              Коментар


                #97
                Лошото е, че сервиза е в София....В Бургас няма качествен сервиз за Фиат-и

                Коментар


                  #98
                  Изключително ЧЕСТЕН И КОРЕКТЕН ЧОВЕК.^Това е единственото, което има значение, защото след какъвто и да е ремонт, аз карам колата.П.С.Най-после някой в България, който знае как се прави бизнес.

                  Коментар


                    #99
                    Здравейте, видях, че предлагате диагностика за газови инжекциони. Предлагате ли и смяна на филтри на газов инжекцион? Ще докарам колата тези дни при Вас и ме интересува барабар с останалите проблеми да й се направи диагностика на г.и. и смяна на филтрите.
                    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                    Видеорегистратори

                    Коментар

                    Working...
                    X