Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lisan service - сервиз и авто части

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lisan service - сервиз и авто части

    LISAN SERVICE предлага:

    - компютърна диагностика и реални километри на всички марки италиански автомобили
    - смяна на консумативи
    - основни и текущи ремонти на двигатели
    - проверка и ремонт на ходова част
    - ремонт на изпускателна система
    - чистене, проверка и замерване на бензинови дюзи
    - чистене и проверка на комън рейл системи
    - ремонт и рециклиране на стартери и алтернатори
    - ремонт ел. инсталация
    - ремонт, рециклиране и тестване на хидравлика (рейки, помпи и компоненти)
    - ремонт турбокомпресори
    - ремонт и зареждане на автоклиматици
    - ремонт трансмисия
    - безплатен оглед, диагностика и реални километри при покупка на автомобил
    - чип тунинг на всякакъв вид дизелови автомобили
    - монтаж на аларми, ксенони и парктроник
    - изработка на спирачни и горивни тръби
    - ремонт глави (пасване, фрезоване, смяна гумички, реглаж клапани)
    - цветни заварки
    - досие за ремонтите на всеки автомобил
    - гаранция за всички извършени ремонти
    - реглаж на фарове

    ИЗМЕРВАНИЯ:
    - проверка на водна система за пробиви в гарнитурата на главата
    - налягане масло
    - налягане бензин
    - измерване на компресия на бензинови и дизелови автомобили

    СЕРВИЗНО ОБОРУДВАНЕ:

    - мотор-тестер (двигател, относителен баланс на цилиндри, ламбда сонда, осцилограма, дюзи и др. )
    - кодочетец ATS 900
    - кодочетец VISA uniscan
    - flasher MPPS
    - стенд за почистване и проверка на дюзи
    - уред за синхронизация на бензинови и дизелови двигатели (при смяна на ангренаж)
    - всички видове специализирани сервизни инструменти и други
    - стенд за реглаж на фарове Wurth

    ОТСТЪПКИ:
    - за членове на сдружение Фиат Форум България до 20 % от авто частите
    - за членове на форума 10 % от авто частите

    АДРЕС:
    София кв. Модерно предградие ул. Справедливост № 3
    Виж в Google maps

    ОТЗИВИ:
    http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=54

    РАБОТНО ВРЕМЕ
    от 9:00 до 19:00 ч.
    почивни дни събота и неделя

    ТЕЛЕФОНИ:
    0899832271
    0887732271


    Ново! Обслужване на автоклиматици:

    Профилактика и зареждане: 25 лв.
    Фреон: 8 лв./100 гр.
    UV - оцветител: 5 лв./10 гр.
    Масло: безплатно

    През месеците Април и Септември - 15% отстъпка от цените.

    За членовете на клубовете – Сдружение Фиат форум България, Клуб Алфа Ромео и Клуб Ланча – 20% постоянна отстъпка от цените, независимо от сезона.
    През месеците Април и Септември35% отстъпка.
    Прикачени файлове

    #2
    Re: LISAN SERVICE - сервиз и авто части

    Хъм... малко късно ... аз сега си оставих колата във Вентура гараж и ще видя какво ще направят .. става въпрос за диагностика и евентуално някъкав вид регулаж на турбината , защото я смених преди една седмица и колата е като мъртвец .....просто си иска човек с опит и апаратура които знае какво прави , за да може да открием проблема и естественно да го отстраним казаха ми , че до довечера ще ми се обадят и да видим какво ще ми кажат и може да намина и в твоя сервиз да я погледнете колко парички е една такава процедура по откриване на проблема при теб ?

    Коментар


      #3
      Re: LISAN SERVICE - сервиз и авто части

      Pilet000 написа:
      Хъм... малко късно ... аз сега си оставих колата във Вентура гараж и ще видя какво ще направят .. става въпрос за диагностика и евентуално някъкав вид регулаж на турбината , защото я смених преди една седмица и колата е като мъртвец .....просто си иска човек с опит и апаратура които знае какво прави , за да може да открием проблема и естественно да го отстраним казаха ми , че до довечера ще ми се обадят и да видим какво ще ми кажат и може да намина и в твоя сервиз да я погледнете колко парички е една такава процедура по откриване на проблема при теб ?
      Каква е колата,по принцип колегите си разбират от работата и мисля че ще ти я оправят. Ако не стане я докарвай. Успех

      Коментар


        #4
        Re: LISAN SERVICE - сервиз и авто части

        Ок , не се обадиха тази вечер, надявам се утре да получим светлина по въпроса а колата е Стило 1.9 ЖТД .... 2 вр. лека от мен.........
        lisan написа:
        Pilet000 написа:
        Хъм... малко късно ... аз сега си оставих колата във Вентура гараж и ще видя какво ще направят .. става въпрос за диагностика и евентуално някъкав вид регулаж на турбината , защото я смених преди една седмица и колата е като мъртвец .....просто си иска човек с опит и апаратура които знае какво прави , за да може да открием проблема и естественно да го отстраним казаха ми , че до довечера ще ми се обадят и да видим какво ще ми кажат и може да намина и в твоя сервиз да я погледнете колко парички е една такава процедура по откриване на проблема при теб ?
        Каква е колата,по принцип колегите си разбират от работата и мисля че ще ти я оправят. Ако не стане я докарвай. Успех

        Коментар


          #5
          Колко струва една диагностика на ДВГ при вас? Става дума за Мареа Уикенд ТД 100. От време на време ми свети лампата за горивната система.Мерси!

          Коментар


            #6
            sfawbg написа:
            Колко струва една диагностика на ДВГ при вас? Става дума за Мареа Уикенд ТД 100. От време на време ми свети лампата за горивната система.Мерси!
            За този мотор не взимаме пари,не винаги успяваме да го прочетем. Сори

            Коментар


              #7
              ех, добре, мерси все пак за отговора

              Коментар


                #8
                Лисан сервиз предлага диагностика и реглаж на газови инжекциони на следните марки:FOBOSAGMIMDASMEGAGASDREAMJETTAMONAGASPAWARGE TTGASPj Autogas ItaliaLOVATOЦена с диагностика на бензин и газ 25лв

                Коментар


                  #9
                  Здравейте, колко струва диагностика за Брава 1.9 jtd 2000 година.
                  Fiat Brava 1.9 JTD 2000

                  Коментар


                    #10
                    Я аз да ъпна малко темата ... Че чак днес разбрах за съществуването и :D Не веднъж и не една кола е ходила при Лисан ... не веднъж и не от една кола отзивите са били идеални ... Професионални момчета, пипат добре, взимат малко, коректни са - к’во повече да му искаш :D Единственият минус е, че не помня случай да съм отишъл и да нямат работа, но ... винаги са готови с план кога точно и за колко време да се случат нещата ! Още един плюс - поддържат база данни по рег. номер на автомобила кога какво е правено, с каква гаранция, какви части, за какви пари и реално се спазва гаранцията ... П.С : Честита купа ! :D
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #11
                      Абсолютно!!! От 4 год. се възползвам от техните услуги и съм много доволен. Части на народни цени бързо работят и разбират какво правят...
                      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                      Коментар


                        #12
                        Лампа ABS

                        Здравейте, от известно време ми свети въпросната лампа на таблото, та искам да попитам с такива ремонти занимавате ли се, на датчици и др.неща свързани с ABS на колата. Става въпрос за Пунто 1.2 бензин 2000г. автоматик.

                        Коментар


                          #13
                          Здравейте и от мен. Нека и аз похваля LISAN. В четвъртък Марейката ми не пожела да запали. Прибрах се в къщи, влезнах във форума и първото нещо което видях там беше тази тема. Обадих се и веднага момчето ми даде телефон на репатрак с който работи. Дори не се наложи да ходя до сервиза. Дойдоха взеха колата и през цялото време докато трая ремонта държахме връзка по телефона. Освен че се оказа че стартера ми е почти стопен, Сашо успя да ми оправи един куп проблеми за които предишни "майстори" не можеха да намерят причината. За напред той е моя човек. Най после успях да си намеря някой който работи добре. Беше ми писнало да ми забравят нещо незатегнато или километража незакачен или някакъв друг проблем.
                          Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
                          2000г.
                          Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

                          Коментар


                            #14
                            Дамм, добри са. На два пъти ползвам услугите, доволен съм.
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              #15
                              И от мен имат точни и коректни са.
                              ===============
                              Fiat Punto 1.2 85 16v ELX
                              Nissan Primera 2.2 DTI 2002

                              Коментар

                              Working...
                              X