Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застуди се, как палите сутрин ? (клипове)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    A ето найстина яко палене...
    https://www.youtube.com/watch?v=oas0RSSYIr4
    Q 3 извади бесен стартер катили имаше буст
    Тази тойота вие като луда

    Ама влака обира точките...

    Тези май са чисто нови

    https://www.youtube.com/watch?v=1Dwz...s0mH1l2BGize-g

    Джипката се зачуди бая

    https://www.youtube.com/watch?v=bmoeSzIDtvc
    Последна редакция от ; 22.02.2017, 22:09.

    Коментар


      Коментар


        Не е нещо особено, виж, че е 3 градуса. Да палне без свещи на -10 и ще ме впечатли
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          pakumba написа: Преглед на мнението
          Не е нещо особено, виж, че е 3 градуса. Да палне без свещи на -10 и ще ме впечатли
          Ясно...
          Мисля че до -5 може и да запали...
          Защото майстора ми показа един стар vw не комън рейл директен бой как пуска подгрева на -5
          Друг с 307 hdi казва че му подгрява пак там... Според него...
          На брата служебният VW му смениха двигателя на немогат да накарат подгрева да тръгне и с отделно копче и са му казали на -5 да пуска.. Той е с помпата дюза..

          Коментар


            Рангеле трябва да правиш разлика между дизелов двигател с предкамерно впръскване,дизелов двигател с директно впръскване,комън-рейл и помпа-дюза.ако осъзнаеш разликите,то този форум,ще е много по-ефикасен и поучителен

            Коментар


              Рангеле трябва да правиш разлика между дизелов двигател с предкамерно впръскване,дизелов двигател с директно впръскване,комън-рейл и помпа-дюза.ако осъзнаеш разликите,то този форум,ще е много по-ефикасен и поучителен
              Тая афла като е гледаш какво е помпа дюза ли или комън рейл ??? Май е комън рейл.... Същото като 307 hdi така каза колегата -5 чак ми включва подгрева

              Аз моята без 2 свещи предкамерното е плаих до -5/6 с 4 пътя с въртене по 10/20 секунди Тропа трака лашка лумка изтървава ама пали и пуши 8 метра ... Точно като ЮМЗ
              Тупор лупор Тупор лупор Тупор лупор помпи педала на газта и хайде запали.
              Последна редакция от ; 06.03.2017, 21:12.

              Коментар


                Когато в София беше най-студеното време, колата ми палеше трудно. До -8 -9 градуса палеше без забавяне или с 1 оборот по-късно, сравнено с палене при положителна температура. При -5 -6 палеше без никакво забавяне. При -10 и по-малко - палеше със забавяне 2-3 оборота. При -14 и по-малко - палеше със значително забавяне, а при -16 и по-малко - палеше с много голямо забавяне или изобщо не палеше от първия, а обикновено и от втория опит. Градусите са измерени от климатика. Държа на стартер по 5-6-8-10 секунди. Колата започна да подава сигнал за изгоряла свещ преди 4 или 5 години. Никога не съм сменял свещи. Вероятно в момента нито една не работи.

                На клипа съм снимал подобно палене, като отчетената температура не е реална, защото слънцето огряваше колата. Реалната температура беше около -15 или по-малко. Същата нощ беше паднала до -21.

                Коментар


                  Когато в София беше най-студеното време, колата ми палеше трудно. До -8 -9 градуса палеше без забавяне или с 1 оборот по-късно, сравнено с палене при положителна температура. При -5 -6 палеше без никакво забавяне. При -10 и по-малко - палеше със забавяне 2-3 оборота. При -14 и по-малко - палеше със значително забавяне, а при -16 и по-малко - палеше с много голямо забавяне или изобщо не палеше от първия, а обикновено и от втория опит. Градусите са измерени от климатика. Държа на стартер по 5-6-8-10 секунди. Колата започна да подава сигнал за изгоряла свещ преди 4 или 5 години. Никога не съм сменял свещи. Вероятно в момента нито една не работи.

                  На клипа съм снимал подобно палене, като отчетената температура не е реална, защото слънцето огряваше колата. Реалната температура беше около -15 или по-малко. Същата нощ беше паднала до -21.

                  Зор си е .

                  Коментар


                    Според мен имаш останали работещи подгревни свещи. Без нито една на -15 едва ли ще запалиш. Проверяват се лесно кои са изгорели - на буксата с мултицет на омметър към маса. Цветните кабели ги има тъдява,кой на кой цилиндър отговаря

                    1.9 JTD 110hp
                    Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

                    Коментар


                      Рангелчо,пак ти казвам ,научи разликата между дизелов двигател с предкамерно впръскване и такъв с директно.

                      Коментар


                        Рангелчо,пак ти казвам ,научи разликата между дизелов двигател с предкамерно впръскване и такъв с директно.
                        Аз ги знам споко...
                        И ти меря 2 комън рейла
                        После ти давам пример с моя със предкамерното дето най-не пали без свещи..

                        Коментар


                          Когато в София беше най-студеното време, колата ми палеше трудно. До -8 -9 градуса палеше без забавяне или с 1 оборот по-късно, сравнено с палене при положителна температура. При -5 -6 палеше без никакво забавяне. При -10 и по-малко - палеше със забавяне 2-3 оборота. При -14 и по-малко - палеше със значително забавяне, а при -16 и по-малко - палеше с много голямо забавяне или изобщо не палеше от първия, а обикновено и от втория опит. Градусите са измерени от климатика. Държа на стартер по 5-6-8-10 секунди. Колата започна да подава сигнал за изгоряла свещ преди 4 или 5 години. Никога не съм сменял свещи. Вероятно в момента нито една не работи.

                          На клипа съм снимал подобно палене, като отчетената температура не е реална, защото слънцето огряваше колата. Реалната температура беше около -15 или по-малко. Същата нощ беше паднала до -21.

                          Сериозен
                          зор си е .Моята на -18 пунто мк1 с изрядни свещи и добре зареден акумулатор запали от раз с 1 подгрев само и не беше палена 15 дена .Колата беше в нещо като открит гараж

                          Друг въпрос е нормално ли е това пунто да idle-ва на 1800-1850 оборота?
                          Последна редакция от mitice; 19.03.2017, 13:24.
                          this

                          Коментар


                            Брех, колега! Тя до оня ден не искаше да запали изобщо, сега на -18* почна да пали от раз с един подгрев. Как ги правите тези магии с Рангел не знам.... Рангел установи, че моята е издухана - това едно на ръка. Ама как възкръсват тези коли само!
                            Последна редакция от PSG; 19.03.2017, 18:11.

                            Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                            Коментар


                              Нещеше ама успя с бая зор и вече 1 път разработи ли няма де да ходи ся пали вече всеки път акумулатора е чисто нов , аз бях писал,че като запали и съединителя беше залепен и дюза имаше запушена .Вече всичко е оправено ,иам и нов радиатор ,направих доста неща по колата и е в движение
                              this

                              Коментар

                              Working...
                              X