Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднаха ми праговете!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднаха ми праговете!!!

    Станах тази сутрин да пътувам за София и какво да видя......някво говедо ми е свалил страничните прагове под вратите на бравото!Надявам се да не е някой от форума! Може би се досещам кой може да е, но така или иначе са взети отпечатъци, понеже тоз кретен си ги беше оставил навсякъде! По късно ще постна снимка на праговете!Мисля, че ако някой ако ги монтира(който ги е откраднал) ще си ги позная!Моля всички Пловдивчани, който са ми виждали праговете и им знаят модела, ако ги забележат на някое браво да свиркат!п.п Към Илко(Ilkor) и ти се досеща за кой говоря, но мисля, че е време тоз да си плати за всичко сторено до сега!Приятелю, ако четеш тази тема ти обещавам, че лично ще се погрижа за теб!!!
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    #2
    Re: Откраднаха ми праговете!!!

    Виделин Райчинов написа:
    Станах тази сутрин да пътувам за София и какво да видя......някво говедо ми е свалил страничните прагове под вратите на бравото!Надявам се да не е някой от форума! Може би се досещам кой може да е, но така или иначе са взети отпечатъци, понеже тоз кретен си ги беше оставил навсякъде! По късно ще постна снимка на праговете!Мисля, че ако някой ако ги монтира(който ги е откраднал) ще си ги позная!Моля всички Пловдивчани, който са ми виждали праговете и им знаят модела, ако ги забележат на някое браво да свиркат!п.п Към Илко(Ilkor) и ти се досеща за кой говоря, но мисля, че е време тоз да си плати за всичко сторено до сега!Приятелю, ако четеш тази тема ти обещавам, че лично ще се погрижа за теб!!!
    Е това е изродско наистина.... Нямам думи. Тук в Пловдив ли стана това?

    Коментар


      #3
      Re: Откраднаха ми праговете!!!

      Airfan написа:
      Е това е изродско наистина.... Нямам думи. Тук в Пловдив ли стана това?
      Да!
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #4
        Ейййййй,карат ме да ги кълна преди празниците.Да им изсъхнат ръчичките крадливи........
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Лоша работа... Такъв барнеш ли го на место-заслужава ръцете му да счупиш...
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #6
            Пфу, много съжалявам за неприятната случка.Дай да му дадем данните като вероятен извършител! Имаме пълно основание да се съмняваме след заплахите които ни отправи.

            Коментар


              #7
              Аман от селски изцепки!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                с

                И кой е заподозрения за който говорите?Много кофти случка
                Nissan Primera 1.6 16v P11
                ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  Неприятно, наистина А и както каза krasio, и празниците наближават и нищо чудно такива случаи да зачестят (да не чуе дявола)
                  Ползвайте мигачи!
                  Sometimes I feel like screaming

                  Коментар


                    #10
                    Re: Откраднаха ми праговете!!!

                    Виделин Райчинов написа:
                    Станах тази сутрин да пътувам за София и какво да видя......някво говедо ми е свалил страничните прагове под вратите на бравото!Надявам се да не е някой от форума! Може би се досещам кой може да е, но така или иначе са взети отпечатъци, понеже тоз кретен си ги беше оставил навсякъде! По късно ще постна снимка на праговете!Мисля, че ако някой ако ги монтира(който ги е откраднал) ще си ги позная!Моля всички Пловдивчани, който са ми виждали праговете и им знаят модела, ако ги забележат на някое браво да свиркат!п.п Към Илко(Ilkor) и ти се досеща за кой говоря, но мисля, че е време тоз да си плати за всичко сторено до сега!Приятелю, ако четеш тази тема ти обещавам, че лично ще се погрижа за теб!!!
                    Дай да го припаткаме

                    Got nos?

                    Коментар


                      #11
                      Пак се почнаха кокошкарските кражби скоро на мен чистачките ми бяха задигнали ,да се чудиш да се ядосваш ли или да се смееш.Аз се смях че бяха за боклука ам факта ме подразни.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        кажете поне кой визирате да не се чудим

                        Коментар


                          #13
                          За сега няма да казвам кой предполагам че е! Сигурен съм, че чете тук!Не знам кви ги мисли тоз човек, ама няма да му се размине!Все пак, ще съм благодарен ако някой ги забележи на друго браво качени и да ми каже, понеже съм в София и няма как да го издирвам!
                          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                          Коментар


                            #14
                            Има ли нещо общо М.С. ?

                            Коментар


                              #15
                              Що за простотия...

                              Коментар

                              Working...
                              X